کاهش مراجعات به مراکز معاینه فنی/ مراکز معاینه فنی تهران با یک سوم ظرفیت فعال هستند

۱۳۹۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۸ - کد خبر: 61492
سلامت نیوز: مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو شهر تهران گفت: در دو سال گذشته، مراکز معاینه فنی با یک سوم ظرفیت فعالیت می کنند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از واحد مرکزی خبر، سید علی رضوی گفت: هم اکنون در شهر تهران 12 مرکز معاینه فنی با 38 خط مکانیزه فعال است که روزانه می توانند پنج هزار خودرو را در یک شیفت کاری معاینه فنی کنند.

وی افزود: در هشت ماه امسال که مراکز توانایی معاینه فنی یک میلیون خودرو را در یک شیفت کاری داشتند، فقط 296 هزار خودرو به مراکز معاینه فنی مراجعه کردند.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروی شهر تهران گفت: قبل از به تصویب رسیدن قانون معاینه فنی جدید که خودروها از 5 سال به بعد باید معاینه فنی اخذ کنند تعداد مراجعات در 8 ماهه سال 89 ، چهار میلیون خودرو بود که با تصویب قانون جدید تعداد مراجعات کاهش یافت.

رضوی افزود: در حال حاضر ساعات کار مراکز معاینه فنی از ساعت 7 و 30 دقیقه تا 16 است که جمعه ها نیز دو مرکز معاینه فنی بیهقی و نیایش مشغول به فعالیت هستند.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو با اشاره به فرا رسیدن فصل سرما و احتمال وارونگی هوا و تشدید آلودگی از پلیس راهنمایی و رانندگی خواست تا در بحث معاینه فنی نظارت بیشتری کنند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.85399s, 18q