پنجمین کنگره انجمن اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی برگزار می‌شود

۱۳۹۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۰ - کد خبر: 61880

سلامت نیوز :پنجمین کنگره انجمن اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی ایران 15 تا 17 آذر ماه در مرکز همایش‌های بیمارستان لبافی‌نژاد برگزار می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ؛ دکترعباس بصری رییس مرکز تحقیقات بیماری‌های کلیوی و مجاری ادراری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره برگزاری پنجمین کنگره اندیورولوژی و یورولاپاراسکوپی ایران، گفت: در این کنگره سه روزه آخرین دستاوردهای علمی بین‌المللی و داخلی در زمینه جراحی‌های آندوسکوپی و لاپارسکوپی در حوزه بیماری‌های کلیوی و مجاری ادراری ارایه می‌شود.

وی افزود: همچنین در این کنگره جراحی‌ها به صورت زنده در سالن کنفرانس نشان داده خواهد شد و بقیه همکاران شرکت‌ کننده در کنگره می‌توانند با جراح مربوطه به بحث‌های تکنیکی بپردازند.

رییس‌ کنگره اندیورولوژی ایران افزود: همچنین مباحث علمی و کارهای تحقیقاتی در حیطه اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی توسط پزشکان و همکاران شرکت‌ کننده در این کنگره و نیز جدیدترین روش‌های درمانی موجود در این رشته ارائه خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این کنگره را به روز کردن اطلاعات و تکنیک‌های جراحی در همکاران فوق تخصص این رشته و همچنین تبادل نظر و اطلاع از روش‌های جدید عنوان کرد که توسط متخصصان داخلی و بین‌المللی ارائه می‌شود.

پنجمین کنگره انجمن اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی ایران برای جراحان کلیه و مجاری ادراری – تناسلی (ارولوژی) 14 امتیاز بازآموزی، برای نفرولوژیست‌ها 9 امتیاز، برای فوق تخصصان کلیه اطفال 9 امتیاز، برای جراحان عمومی 7 امتیاز، برای متخصصان زنان و زایمان 9 امتیاز در بر دارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.01246s, 18q