وزیر آموزش و پرورش استعفا دهد/31 دانش آموز دچار سوختگی

۱۳۹۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۵ - کد خبر: 62038
سلامت نیوز : نماینده مردم سردشت با اشاره به آتش سوزی مدرسه دخترانه ای در شهرستان پیرانشهر گفت: اگر هر کجای دنیا این اتفاق می افتاد، وزیر آموزش و پرورش استعفا می داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر ؛ رسول خضری، نماینده مردم سردشت در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در پایان وقت علنی جلسه امروز مجلس با اشاره به آتش سوزی در مدرسه دخترانه در شهرستان پیرانشهر از مسئولان دولتی خواست در این خصوص پاسخگو باشند.

وی اظهار داشت: هر جای دنیا چنین اتفاقی بیفتد، وزیر آموزش و پرورش استعفا می دهد، اما در کشور ما به دلیل استفاده نادرست از برخی بخاری ها که چنین حوادثی را می آفریند، مسئولان پاسخگو نیستند.خضری افزود: چرا مسئولان محلی از انشعابات گازی استفاده نکرده و بجای آن از بخاری هایی استفاده کرده اند که خطرناک است.

باهنر، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را برعهده داشت خطاب به نماینده سردشت گفت: شما علت این حادثه را پیگیری کنید تا مشخص شود چرا این اتفاق افتاده است.سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر از آتش سوزی در کلاس درس یکی از دبستانهای روستای شین آباد پیرانشهر خبر داد و گفت: 31 مجروح این حادثه به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی ادامه داد: بررسیهای اولیه مشخص شد حریق در یکی از کلاسهای دبستان با 37 دانش آموز رخ داده است که امدادگران توانستند تمامی دانش آموزان را از میان دود و آتش نجات دهند.به گفته سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر در این حادثه 31 دانش آموز دچار سوختگی شدند که 3 نفر از آنها توسط هلال احمر و بقیه توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.درخشان در مورد علت آتش سوزی نیز گفت: این آتش سوزی به علت حریق بخاری نفتی در کلاس درس رخ داده است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
کیومرث دایی
استعفا؟‌ چه حرفها؟ حاجی بابایی تشنه قدرت كه هر روز هم عطشش بيشتر مي شود مگر استعفا هم مي كند؟ تازه به دلش صابون میزند کاندید ریاست جمهوری شود وهروز به همدان میرود کار تشکیلاتی انتخابات انجام میدهد و پنج هفته هم پشت سرهم افرادی که برایش کار میکنند به منظور قدر دانی آنها را به عربستان فرانسه ......میبرد حا لا کجا را دیده اید ؟؟؟؟؟
1.14828s, 19q