فرماندار خوی خبر داد

پیشرفت 11 درصدی اولین بیمارستان تأمین اجتماعی شمال آذربایجان غربی

۱۳۹۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۱ - کد خبر: 62099
سلامت نیوز: فرماندار خوی گفت: تنهاترین و نخستین بیمارستان تأمین اجتماعی شمال آذربایجان غربی 11 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

غلامحسین عماری امروز در گفت‌وگو با فارس در ارومیه اظهار داشت: با بهره‌برداری از این بیمارستان دیگر نیازی به مراجعه بیماران شهرهای شمالی به بیمارستان‌های مرکز استان و یا سایر استان‌ها وجود ندارد.

وی با بیان اینکه بیمارستان 32 تخت‌خوابی این شهرستان در حال حاضر پیشرفت فیزیکی 11 درصد دارد، گفت: این بیمارستان نخستین مرکز بهداشتی و درمانی تأمین اجتماعی در منطقه شمال آذربایجان غربی است.

عماری با بیان اینکه احداث این بیمارستان از سال 1369 در زمینی به مساحت هزار و 600 متر مربع و زیربنای 7 هزار و 200 متر مربع آغاز شده است، افزود: این بیمارستان در سال‌های گذشته به علت اختصاص نیافتن اعتبارات لازم نیمه تمام باقی مانده بود که از ابتدای فروردین ماه جاری زمین مورد نیاز برای شروع مجدد عملیات احداث این بیمارستان در اختیار پیمانکار قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: این بیمارستان در مدت 30 ماه تکمیل و با بهره‌برداری از آن برای افراد تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هفت شهرستان شمال آذربایجان غربی خدمات رایگان درمانی ارائه می‌شود.

فرماندار خوی بیان داشت: این بیمارستان 32 تخت‌خوابی شامل بخش‌های جراحی، ارتوپدی، زنان و زایمان و گوش و حلق و بینی است.

عماری تصریح کرد: در حال حاضر بیشتر افراد در شهرستان خوی و شهرهای تابعه برای دریافت خدمات بهداشتی و درمانی به ویژه خدمات تخصصی و فوق تخصصی مجبور می‌شوند به مراکز درمانی مرکز استان و یا در برخی موارد به سایر استان‌ها مراجعه کنند.

این مسئول اضافه کرد: با بهره‌برداری کامل از این بیمارستان شاهد تحولی جدی در عرصه بهداشت و درمان شمال استان می‌شویم.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.40581s, 19q