در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز:

برگزاری دوره های علمی ارتقای کیفیت خدمات

۱۳۹۱/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۸ - کد خبر: 62114
سلامت نیوز :دکتر رضا آخوندزاده رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز گفت : در راستای ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز دوره های آموزشی آشنایی با مبانی و الزامات سه استاندارد حاکمیت بالینی ،اعتباربخشی و بسته مدیریت کیفیت ISO9001:2008 در سالن همایش های شهید رهنمون مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز آغاز گردید.

وی افزود: هدف از برگزاری این دوره ارتقاء مستمر كيفيت خدمات سلامت ، تعالي عملكرد خدمات باليني ، افزايش رضايت مندي آحاد جامعه و افزايش بهره وري و همچنین آشنایی کارشناسان و مدیران این مرکز با مباحث اعتباربخشی و مدیریت کیفیت و بکارگیری آنها در فرآیندهای ارائه خدمات می باشد.

آخوندزاده خاطر نشان کرد: از بین کارشناسان آموزش دیده تعدادی به عنوان ارزیاب جهت انجام فرآیندهای خودارزیابی بیمارستانی انتخاب می گردند و کارشناسان آموزش دیده دیگر نیز در کمیته های تخصصی و اجرایی اقدام به پیاده سازی و ارزیابی دوره ای می نمایند.

رئيس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز متذكر شد: در زمینه آموزش به مددجویان ، مقدمات راه اندازی و فعالیت واحد آموزش به بیمار آغاز گردیده و این واحد از روش های آموزش مستقیم همچون سخنرانی ، بحث گروهی ، گفت و شنود ، آموزش های برنامه ریزی شده ، تمرینات عملی و آموزش چهره به چهره و همچنین روش های آموزش غیر مستقیم که شامل آثار نوشتاری همچون جزوه ، پمفلت ، کتاب ، سی دی ، فیلم و غیره می باشد در جهت ارتقای وضعیت آموزش به مددجویان استفاده خواهد نمود.

لازم بذکر است که دوره جامع حاکمیت بالینی ، اعتباربخشی و بسته مدیریت کیفیت برای بیش از 140 نفر از کارشناسان مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) اهواز طراحی گردیده و هدف آن تربیت مربی ، ارزیاب و کارشناس در این زمینه می باشد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.13151s, 18q