هیچ کس حق ندارد به دلیل افت تحصیلی با دانشجو برخورد کند

۱۳۹۱/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۵ - کد خبر: 62212

سلامت نیوز :محمد علی محققی در مورد افت تحصیلی دانشجویان و برخورد برخی از اساتید با این دانشجویان گفت: هیچ کس حق ندارد به دلیل افت تحصیلی با دانشجو برخورد کند اما در این بین استاد، گروه آموزشی و خانواده دانشجو باید این امر را ریشه‌یابی کنند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ وی در  نشستی دو ساعته که با حضور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد، بر برنامه ریزی در زمینه دسترسی دانشجویان به امکانات تأکید کرد و گفت: فلسفه تشکیل دانشگاه، تحصیل دانشجویان است و وزارت بهداشت بر این مورد نیز تأکید بسیار دارد.

معاون آموزشی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی همچنین در این نشست گفت: گروهی از این معاونت برای رفع مشکلات آموزشی موجود دانشجویان دانشگاه بین الملل بم، این دانشگاه را مورد بررسی قرار می‌دهند.

وی در مورد تأسیس دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان جیرفت نیز گفت: تأسیس این دانشکده کاملاً هوشمندانه و بر اساس نیاز منطقه و توسعه شاخص های صورت گرفت.وی اظهار داشت: با تأسیس دانشگاه علوم پزشکی در جیرفت همه شاخص های سلامت در این شهرستان ارتقاء یافته است.

نشست پرسش و پاسخ معاون آموزشی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی امروز با حضور دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در محل سالن سینا دانشکده پزشکی برگزار شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.52348s, 18q