تصویب ساخت بیمارستان 128 تختخوابی در بردسکن

۱۳۹۱/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۴ - کد خبر: 62544

سلامت نیوز :حسین محزون صبح امروز در جمع خبرنگاران در بردسکن اظهار کرد:با همت مجمع خیرین سلامت و دانشگاه علوم پزشکی بردسکن مجوز لازم دریافت شده است و احداث این بیمارستان با همت خیرین و اعتبارات دولتی انجام می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ وی افزود: دولت و دانشگاه علوم پزشکی برای احداث این بیمارستان نظر مساعد دارند و امید است که در جهت احداث آن اعتبارات قابل توجهی را به این مهم اختصاص دهند.

وی با بیان این مطلب که سه نقطه برای احداث بیمارستان جدید معرفی شده گفت: وضعیت موجود بخاطر کمبود و فرسوده بودن فضا و نبود متخصصین مجرب در شأن مردم بردسکن نیست و نیاز است در زمینه افزایش امکانات بهداشتی گام‌های جدی برداشته شود.

محزون افزود: اگر 40 درصد هزینه احداث بیمارستان توسط خیرین تامین شود مابقی آن توسط دولت هزینه می‌شود.

وی از کمک 10 میلیارد ریالی خیرین بردسکنی به ساخت بیمارستان جدید خبر داد و اظهار کرد: به‌زودی با  پیگیری‌های انجام شده شاهد ورود متخصصین جدید به شهرستان بردسکن خواهیم بود.

رئیس بیمارستان ولی‌عصر با اشاره به اینکه در آینده‌ای نزدیک در فضای بیمارستان فعلی بخش اطفال و دیالیز احداث خواهد شد،گفت: اگر خیرین با مبلغ 300 میلیون ریال یک دستگاه دیالیز به بیمارستان هدیه کنند، دولت دو دستگاه به آن می‌افزاید.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.48026s, 19q