رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر خبر داد:

ارسال کمک‌های داوطلبان هلال احمر به مردم سیل‌زده بوشهر/تخریب 2000 خانه بیش از 60 درصد

۱۳۹۱/۰۹/۲۴ - ۱۶:۵۱ - کد خبر: 62649
سلامت نیوز: رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به اقدامات این سازمان به مردم سیل زده استان بوشهر گفت: متاسفانه در این حادثه طبق گفته های فرماندار شهرستان دشتستان بوشهر، خانه های 2 هزار خانواده از 60 تا 100 درصد تخریب شده است.

فرحناز رافع در گفت و گو با پانا، با اشاره به بازدید چند روز گذشته از مردم سیل زده استان بوشهر ،اظهار کرد در جریان سیلی که اوایل آذرماه در استان بوشهر رخ داد متاسفانه پنج خانوار سیل زده عزیزان خود را از دست دادند که طی روزهای گذشته از خانواده های آن ها بازدید کردیم و کمک های سازمان داوطلبان را به دست آن ها رساندیم.
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: طی چند روز اخیر ضمن بازدید از مناطق آسیب دیده از سیل دشتستان و دیدار با خانواده های سیل زده، کمک های سازمان از جمله وسایل ضروری زندگی و وسایل بهداشتی برای این خانواده ها و کلیه خانواده های سیل زده ارسال شد.
وی افزود: متاسفانه در این حادثه طبق گفته های فرماندار شهرستان دشتستان بوشهر، خانه های 2 هزار خانواده از 60 تا 100 درصد تخریب شده است.
رافع همچنین با اشاره به اقدامات سازمان داوطلبان هلال احمر برای مردم زلزله زده زهان خراسان جنوبی نیز گفت: در زلزله اخیر خراسان جنوبی نیز 11 کاروان سلامت و همچنین اقدامات فرهنگی به منطقه زهان اعزام شده اند.
به گزارش پانا، بارندگی های شدید و جاری شدن سیل در ششم آذر ماه جاری در استان بوشهر باعث کشته شدن پنج نفر در شهرستان دشتستان این استان و خسارت یک هزار و 527 میلیارد ریالی در بخش های مختلف در این استان شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.62652s, 18q