معتادان ولگرد کرمانشاه ساماندهی شوند

۱۳۹۱/۰۹/۲۵ - ۱۶:۴۰ - کد خبر: 62728
سلامت نیوز : استاندار کرمانشاه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر اساس اعتقادات الهی و ارزشی خود اقدامات گسترده ای در برخورد قاطعانه با توزیع و حمل مواد مخدر دارد و همه ساله جوانان زیادی از این مرز و بوم در مرزهای كشور به دست قاچاقچیان به شهادت می رسند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا ؛ سیددادوش هاشمی افزود: متاسفانه سازمان ملل متحد و دفاع از حقوق بشر تنها حرف مردم را به یدك می كشند و این مبارزات گسترده و كوبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به دلیل دیكته کردن برنامه های استكبار جهانی مشاهده نمی كنند، زیرا فلسفه وجودی آنها تنها دفاع از استكبار جهانی است.

استاندار كرمانشاه تصریح كرد: جمهوری اسلامی ایران هر ساله جوانان بسیاری را در مبارزه با مواد مخدر از دست می‌دهد، اما متاسفانه این اقدامات انعكاس زیادی ندارد و به گوش مردم جهان نمی رسد، لذا ضروری است كه این اقدامات در قالب یك فیلم مستند ارائه شود تا مردم جهان بدانند اگر جمهوری اسلامی ایران در مرزهای خود كنترل دقیقی در مبارزه با نحوة توزیع مواد مخدر نداشته باشد فرزندان بسیاری از آنها به دام اعتیاد گرفتار خواهند شد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود خواستار تدوین برنامه ای جامع به منظور پیشگیری از گرایش جوانان به اعتیاد شد و گفت: ضروری است كه آثار سوء گرایش به مواد مخدر برای آحاد مختلف جامعه به خصوص جوانان تبیین شود.

وی همچنین خواستار ساماندهی سریع و اسكان معتادان ولگرد و بی خانمان در سطح شهر كرمانشاه در سرپناه های شبانه كه از سوی سازمان بهزیستی تجهیز می شوند، شد.

هاشمی ساماندهی معتادین ولگرد را در راستای افزایش ضریب امنیتی جامعه و همچنین ارائه خدمات به این گونه افراد بسیار مهم ارزیابی كرد و خواستار همكاری و هماهنگی تمامی دستگاه های ذیربط برای انجام این موضوع شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.06089s, 18q