درخواست مجلس برای ارائه عملکرد وزارت بهداشت

۱۳۹۱/۱۰/۰۵ - ۱۶:۳۳ - کد خبر: 63583

سلامت نیوز : باقر لاریجانی امروز در هفتادو سومین اجلاس روسای دانشگاههای علوم پزشکی کشور افزود: مجلس از شرای سیاستگذاری وزارت بهداشت خواسته است تا در پایان این جلسه گزارشی را از اقدامات مهم انجام شده در این حوزه ارائه دهد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ وی ادامه داد: به همین منظور 15 اقدام موثر و مهم را آماده کرده‌ایم تا به مجلس معرفی شود و سپس در سایت شورای سیاستگذاری وزارت بهداشت نیز گذاشته می‌شود.

لاریجانی گفت: نشستهای تخصصی در شورای سیاستگذاری وزارت بهداشت برگزار شده است و نسخه الکترونیک نقشه تحول نظام سلامت نیز در سایت این شورا موجود است.

وی اظهار کرد: از روسای دانشگاههای علوم پزشکی می‌خواهیم تا عملکرد خود را مستندسازی کنند و به شورای سیاستگذاری وزارت بهداشت گزارش دهند.

رئیس شورای سیاستگذاری وزارت بهداشت گفت: این شورا بر اساس شواهد، افزایش ذخیره دانش سازمانها، تلاش جنبی معاونان و همچنین تدوین نقشه تحول نظام سلامت فعالیت کرده است.

لاریجانی گفت: مجموعه مستندات وزارت بهداشت در سایت شورای سیاستگذاری وزارت بهداشت موجود است و از سال 88 تا 91،گزارش عملکرد حوزه های وزارت بهداشت را برای تحقق چشم انداز 1404 ثبت کرده‌ایم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.89649s, 18q