پیش‌بینی ثبت‌نام ۱۵هزار داوطلب در آزمون دستیاری/ مهلت ثبت‌نام تا فردا

۱۳۹۱/۱۰/۰۵ - ۱۶:۳۴ - کد خبر: 63588

سلامت نیوز : محمدعلی محققی در گفت‌وگو با فارس افزود: آزمون دستیاری تخصصی بالینی همانند سایر آزمونهای وزارت بهداشت در محیطی امن و مطمئن برگزار می‌شود و داوطلبان نگران صحت و سلامت برگزاری این آزمون نباشند.

وی ادامه داد: طی سالهای گذشته ظرفیت آزمون دستیاری افزایش یافته و برنامه‌های دیگری نیز با راه‌اندازی بخشهای جدید دانشگاهی برای افزایش ظرفیت پذیرش در نظر گرفته شده است.

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: همچنین طیفهای وسیعی که داوطلبان تمایل داشته‌اند تا در آن رشته‌ها تحصیل کنند نیز به ظرفیت آزمونها اضافه شده است.

معاون آموزشی وزارت بهداشت تصریح کرد: افزایش ظرفیت پذیرش به گونه‌ای بوده است که از حدود هزار نفر داوطلب در آزمون دستیاری سال 84 به 3 هزار نفر در آخرین دوره آزمون دستیاری افزایش را شاهد هستیم.

وی با اشاره به آغاز ثبت‌نام چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی رشته‌های پزشکی بالینی از روز شنبه 11 آذر از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت به نشانی www.sanjeshp.ir، افزود: مهلت ثبت‌نام داوطلبان آزمون دستیاری تا ششم دی است.

محققی زمان برگزاری آزمون دستیاری تخصصی را 5 اردیبهشت سال آینده اعلام کرد و گفت: روند و نحوه برگزاری آزمون دستیاری هیچ تغییری نمی‌کند.

وی اظهار کرد: اطلاعات مرتبط با شرایط ثبت‌نام و شرکت در آزمون دستیاری از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.1727s, 18q