وجود بیش از یک‌هزار بیمار سرطانی در آمل

۱۳۹۱/۱۰/۰۵ - ۱۶:۳۵ - کد خبر: 63590

سلامت نیوز : یدالله اکبرزاده پیش ‌از ظهر امروز در بازدید از پروژه ساخت مرکز شیمی درمانی بیمارستان امام علی (ع) با حضور اعضای مجمع خیران با اشاره به اینکه در این شهرستان حدود بیش از هزار بیمار سرطانی است که با شرایط بسیار سخت جهت درمان به بابلسر می‌روند، افزود: در همین راستا مجمع خیران برای توسعه اهداف درمانی خود با همت شما عزیزان اقدام به ساخت این بنا با تعهد یک میلیارد تومان اولیه کمک مردمی و 9 میلیارد دیگر از بخش دولت کرده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ فرماندار آمل با تاکید بر اینکه آمل دارای یکی از بازارهای بزرگ استان است که بیش از نیمی از صادرات استان را داراست، اظهار داشت: علیرغم اینکه آمل پاسخگوی بازار خود هست شهرستانهای اطراف خود را نیز حمایت می‌کند.

وی با اعلام اینکه طی دو سال آینده دو پروژه درمانی دیگر در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد، اذعان داشت: بیمارستان خصوصی شمال و 50 تختخوابی نیک درمان دو پروژه مهمی است که در سال 92 افتتاح خواهند شد.

فرماندار آمل این پروژه را از طرح‌های مهر ماندگار بیان و اظهار داشت: تا پایان سال بیمارستان جهت تجهیز به دانشگاه علوم پزشکی مازندران تحویل داده می‌شود.

وی با بیان به اینکه آمل در طول تاریخ در بحث خیرین در سطح استانی و کشوری حرف اول را می‌زند عنوان کرد: شاهد این مدعا کمک‌های خیرین و بازار آمل به سیل زدگان بهشهری است.

اکبرزاده تصریح کرد: به دلیل اینکه بازار اسلامی و انگیزه کسب و کار حلال در بین بازاریان آملی وجود دارد شاهد این همه نعمت پر برکت در شهرستان هستیم.

وی گفت: در آمل 64 اتحادیه صنفی و 13963 واحد صنفی در آمل مشغول به فعالیت هستند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.78213s, 18q