واکنش رئیس کمیسیون بهداشت به برکناری وحید دستجردی

۱۳۹۱/۱۰/۰۸ - ۰۷:۳۱ - کد خبر: 63734
واکنش رئیس کمیسیون بهداشت به برکناری وحید دستجردی
سلامت نیوز: رئیس کمیسیون بهداشت مجلس، نسبت به برکناری مرضیه وحید دستجری وزیر بهداشت ، واکنش نشان داد.

حسینعلی شهریاری در گفت و گو با فارس افزود: برکناری وزیر بهداشت گر چه از اختیارات رئیس جمهوری است اما کار عاقلانه ای نبود و هیچ منطق قابل قبولی ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مجلس در این زمینه از رئیس جمهوری سوال خواهد کرد و واکنشی نشان خواهد داد گفت: ما سوال نمی کنیم اما در ماههای گذشته مجلس نسبت به چند تن از وزرا موضع داشت اما چون زمان زیادی از کار این دولت نمانده استیضاح وزرا را به مصلحت ندیدیم.اما در همین دو ماه گذشته آقای رئیس جمهور 2 نفر از وزرای خود را برکنار کرد.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ادامه داد: چطور است که آقای رئیس جمهوری 1.5ماه پیش گفت نمره وزیر بهداشت 20 است و معاون او 10 روز پیش گفت تا زمانی که آقای احمدی نژاد هست من هستم و تا زمانی که من هستم وزیر بهداشت هم هست اما در این 10 روز چه اتقاقی افتاده است که آقای رئیس جمهور چنین تصمیمی می گیرد.

شهریاری گفت: متأسفانه برکناری وزیر بهداشت به جز هوای نفس و مسائل شخصی هیچ علت دیگری ندارد و امیدوارم خداوند به همه ما صداقت بدهد تا با مردم صادق باشیم و امیدوارم آقای رئیس جمهور شهامت این را داشته باشد که بگوید چرا این جا به جایی را انجام داده است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
مهدی
سلام
من که آدم سالمی به نظر نمیام ! میدونم که عددی هم نیستم ! ولی اگر به جای خانوم دستجردی بودم ، همون اول کار که میومدم درمان داش محمود رو تو اولویت میگذاشتم
توضیح : داش محمود مغازه دار سر کوچه ماست و به هیچ عنوان با کس دیگری اشتباه گرفته نشود
متشکرم
0.13559s, 19q