پروفسور سمیعی خبر داد: افتتاح«مرکز جامع علوم اعصاب جهان» تا پایان سال آینده

۱۳۹۱/۱۰/۰۸ - ۱۲:۴۰ - کد خبر: 63801
سلامت نیوز: رییس فدراسیون جهانی انجمن جراحان اعصاب، گفت: جوانان باهوش ایرانی باید تلاش و حداکثر وقت خود را در جهت فراگیری علم و دانش بکار بندند و از ظواهر فریبنده و بی ارزش دوری کنند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، پروفسور سمیعی در مراسم رونمایی از تمبر خود که در سالن اجتماعات بانک صادرات استان گیلان برگزار شد، هدف از فعالیت در جراحی مغز و اعصاب را خدمت به مردم بیان و اظهار کرد: همواره در این عرصه بدنبال حل مکشوفات در زمینه مغز و اعصاب بودم.

وی از مهمترین اقدامات خود در این راستا به مرکز جامع علوم اعصاب جهان در ایران اشاره کرد و افزود: امیدواریم با اقداماتی که در حال انجام است، این مرکز تا پایان سال آینده افتتاح شود.

جراح و متخصص مغز و اعصاب جهان تصریح کرد: این مرکز علاوه بر اینکه به مقوله درمان بیماران می‌پردازد، از حیث پژوهشی و علمی نیز فعالیت خواهد کرد که اهمیت بسیاری دارد. تمام هزینه‌های این مرکز را خیرین متقبل شده‌اند و قرار است رهبری علمی آن توسط پزشکان جوان تحت نظر بنده انجام شود و امیدوارم بتوانیم امکانات درمانی در سطح عملی بالا را به مردم ارائه دهیم.

پروفسور سمیعی با بیان اینکه تمام اندیشه‌های علمی بی نظیر در این مرکز عرضه خواهد شد، گفت: نقشه‌ای که برای مرکز علوم اعصاب ایران در نظر گرفته شده شبیه مغز انسان است.

جراح و متخصص مغز و اعصاب جهان خاطرنشان کرد: جوانان باهوش ایرانی باید تلاش و حداکثر وقت خود را در جهت فراگیری علم و دانش به کار بسته و از ظواهر فریبنده و بی ارزش دوری کنند.

پروفسور سمیعی از متخصصان و جراحان زبده ایرانی‌الاصل مقیم کشور آلمان است و به عنوان پایه گذار و مبدع روش نوین جراحی قاعده جمجمه شناخته شده است. دکتر سمیعی در حال حاضر رئیس مرکز علوم اعصاب آلمان، مشاور صدراعظم آلمان و مشاور رئیس جمهور چین و رئیس انجمن جهانی جراحی قاعده مغز است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.28007s, 18q