در بیانیه سازمان نظام پزشکی:

قدردانی رئیس کل سازمان نظام پزشکی از دستجردی و لاریجانی

۱۳۹۱/۱۰/۰۹ - ۱۲:۴۹ - کد خبر: 63840
سلامت نیوز: سازمان نظام پزشكی كشور بیانیه ای در خصوص تغییرات مدیریتی اخیر در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی كشور صادر كرد.

 به گزارش سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی نظام پزشكی، متن كامل این بیانیه كه از سوی رییس كل سازمان نظام پزشكی صادر شده بشرح زیر است :

سلامت و بهداشت و درمان همواره یکی از مهمترین بخش‌های جامعه می‌باشد که ارتباط مستقیم و پیوسته‌ای با کیفیت زندگی مردم کشور دارد.

در سی و سه سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاخص‌های سلامت نسبت به قبل از انقلاب رشد چشمگیری داشته که همۀ این دستاوردها مرهون عنایات الهی، تلاش قابل تقدیر آحاد جامعه محترم پزشکی، مسئولان نهادهای سیاستگزاری و اجرایی در دولت‌های مختلف از ابتدای انقلاب بوده است.

اقدام غیرانسانی تحریم دارویی و تجهیزات پزشکی توسط کشورهای اروپایی و آمریکا‌، چالش‌های زیادی را برای وضعیت بهداشت و درمان به ویژه در تأمین داروی مردم عزیز کشورمان طی چند ماه اخیر بوجود آورده است که امید است با توجه و حمایت بیشتر دولت و همت مسئولین ذیربط شاهد برطرف شدن هر چه سریعتر این مشکلات باشیم. اینجانب به نمایندگی از جامعه فرهیخته پزشکی کشور وظیفۀ خود می‌دانم از زحمات وتلاش‌های سرکار خانم دکتر مرضیه وحید دستجردی به عنوان اولین وزیر زن پس از پیروزی انقلاب در این سه و سال و نیم اخیر قدردانی نمایم و برای ایشان آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نمایم.

همچنین از تلاش‌ها و خدمات برادر عزیزم آقای دکتر باقر لاریجانی در بیش از 7 سال مدیریت دانشگاه علوم پزشکی تهران که باعث ارتقاء جایگاه علمی و پژوهشی دانشگاه گردیده است تقدیر و تشکر نموده و آرزوی توفیقات روزافزون ایشان را دارم.

امید است با حضور جناب آقای دکتر طریقت منفرد که سوابق و تجارب گرانقدری در عرصه‌های مختلف اجرایی در حوزه سلامت و بهداشت و درمان داشته‌اند و با حمایت جدی و توجه بیش از پیش دولت به مقوله سلامت، شاهد رفع مشکلات و چالش‌های موجود و ساماند‌هی وضعیت بهداشت و درمان مردم در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران باشیم.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.46837s, 18q