آموزش اينترنتي تخصص پزشك خانواده امسال آغاز مي‌شود

۱۳۸۶/۰۵/۲۸ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 6391
آموزش اينترنتي تخصص پزشك خانواده امسال آغاز مي‌شود

بهرام عين اللهي در گفت و گو با فارس، افزود: هنوز رشته جديد تخصصي پزشك خانواده در شوراي آموزشي تخصصي وزارت بهداشت مصوب نشده است به همين علت براي آمادگي پزشكان عمومي شاغل در طرح پزشك خانواده در زمان حاضر برنامه‌هاي آموزشي كوتاه مدت اجرا مي‌شود.
وي ادامه داد: براي ارائه آموزشهاي كوتاه مدت به پزشكان شاغل در طرح پزشك خانواده دو برنامه آماده اجراست اول آموزش زنده از طريق اينترنت كه نرم افزارها و برنامه هاي آموزشي آن آماده شده و به زودي با اجرايي شدن آن پزشكان متقاضي شركت در اين دوره ها با استفاده از رمز عبور(pass word) خاصي كه به هر يك از آنها داده مي شود وارد اين شبكه آموزشي مي‌شوند.
وي گفت: علاوه بر آن بسته هاي آموزشي پزشك خانواده براي برگزاري دوره هاي بازآموزي كوتاه مدت آماده شده كه هر چند وقت يكبار اين كارگاهها در نقاط مختلف كشور برگزار مي‌شود، مرحله بعد آموزش پودماني رشته پزشك خانواده است مقدمات آن در حال آماده شدن است.
عين اللهي افزود: در واقع با دو گزينه برگزاري كارگاههاي آموزشي پزشك خانواده و آموزش از طريق اينترنت زمينه آموزش پزشكان عمومي شاغل در طرح پزشك خانواده به هر دو صورت حضوري و غير حضوري در سال جاري فراهم مي‌شود.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.61373s, 18q