اسفند ماه امسال در جزیر کیش برگزار میگردد:

همایش سراسری تجلیل از پرستاران شایسته کشور

۱۳۹۱/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۹ - کد خبر: 63915
همایش سراسری تجلیل از پرستاران شایسته کشور
سلامت نیوز :پرستاری به عنوان رکن ارتباطی بین ساختار بهداشت و درمان کشور و مجموعه خدمات گیرندگان به عنوان بیمار و مددجو قطعاً نیازمند توجه ویژه مسئولین در برنامه ریزی و تعالی سازمانی می باشد .
به گزارش سلامت نیوز همایش سراسری تجلیل از پرستاران شایسته کشور از سوی جمعیت اسلامی پرستاران در اسفندماه امسال در جزیره کیش برگزار میگردد.

محورهای این همایش عبارتند از
: تجلیل از پرستاران شایسته کشور ، تبیین جایگاه حرفه پرستاری در اجتماع و در تیم سلامت ، تجلیل و پاسداشت مقام پیشکسوتان و نخبگان حرفه پرستاری ، تجلیل از محققین و اساتید برجسته حرفه پرستاری ، معرفی مولفین و ناشرین برتر در حوزه پرستاری ، ایجاد محیطی شاد و فرح بخش و بدور از سختی های محیط کار در مدت برگزاری همایش در جزیره زیبای کیش

مهلت ارسال مقاله تا سی ام دی ماه امسال می باشد و هدف از برگزاری این همایش ارتقاء سطح دانش و به روز رسانی اطلاعات مدیریتی شاغلین مختلف حرف پرستاری ، تقدیر از بزرگان ، پیشکسوتان ، نخبگان حرفه پرستاری و پرستاران شایسته کشور همچنین به شرکت کنندگان در پایان دوره گواهینامه رسمی همایش ، گواهینامه دوره های کاربردی کوتاه مدت مرکز آموزش جمعیت پرستاری و هدایای ویژه کنفرانس اعطاء می شود.

برگزار کننده این همایش جمعیت اسلامی پرستاران ایران و حامیان آن نیز اتحادیه کارکنان بیمارستانها و مراکز درمانی کشور و موسسه آسیایی مدیران شایسته سلامت می باشد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند از آدرس www.irnurse.ir بازدید نمایند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.56001s, 18q