آزمون استخدام 12هزار نفر در وزارت بهداشت 11 آبان برگزار مي‌شود

۱۳۸۶/۰۵/۲۹ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 6408
آزمون استخدام 12هزار نفر در وزارت بهداشت 11 آبان برگزار مي‌شود
رحمت‌الله حافظي در گفت‌و‌گو با فارس‌ افزود: اين آزمون توسط دانشگاه‌هاي علوم پزشكي بر اساس ظرفيت تعيين شده و مجوز استخدامي هر يك از آن‌ها به طور جداگانه برگزار مي‌شود.
وي اضافه كرد: مجوز استخدامي تمام دانشگاه‌هاي علوم پزشكي صادر شده و رسته‌هاي استخدامي مورد نياز آن‌ها تعيين شده است و تمام دانشگاه‌هاي علوم پزشكي موظفند بر اساس مجوزهاي موجود آگهي استخدام دانشگاه خود را در يكي از روزنامه‌هاي معتبر چاپ كنند تا به اطلاع عموم برسد.
حافظي گفت: بر اساس قانون مصوب مجلس، وزارت بهداشت مجاز است به ازاي افراد بازنشسته اين وزارتخانه نيروي جديد استخدام كند علاوه بر آن مي‌تواند تا پايان زمان اجراي برنامه توسعه چهارم سالانه 6 هزار نفر نيروي جديد بهداشتي ـ درماني استخدام كند.
وي افزود: بر اساس اين قوانين وزارت بهداشت و دانشگاه‌هاي علوم پزشكي امسال حدود 12 هزار نفر نيروي بهداشتي ـ درماني و اداري ـ مالي استخدام مي‌كنند.
وي گفت: قرار بود آزمون استخدام وزارت بهداشت در دو نوبت طي سال جاري برگزار شود اما فقط چند دانشگاه علوم پزشكي توانستند آزمون اول را در تير برگزار كنند و اكنون اكثر دانشگاه‌هاي علوم پزشكي همه ظرفيت استخدامي خود را در يك نوبت آزمون كه 11 آبان برگزار مي‌شود، استخدام مي‌كنند
 
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.47582s, 18q