ورود 52 پزشک به کربلا برای پوشش مراسم اربعین

۱۳۹۱/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۱ - کد خبر: 64087

سلامت نیوز : نماینده مرکزپزشکی حج و زیارت هلال‌احمر از ورود کاروان 52 نفره پزشکان، پرستاران و امدادگران این مرکزپزشکی برای ارائه خدمات درمانی به زائران حسینی در اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ؛ دکترحسین فضلی با بیان اینکه کاروان پزشکی و امدادی مرکزپزشکی حج و زیارت شامل دو متخصص قلب و عروق، دو متخصص زنان و زایمان، دو متخصص داخلی، یک متخصص ارتوپد، چهار متخصص جراح عمومی چهارمتخصص بیهوشی، یک متخصص پوست، یک متخصص مغزو اعصاب، یک متخصص طب اورژانس، یک متخصص ارولوژی، 10 پزشک عمومی، هشت پرستارزن، سه پرستار مرد و 12امدادگر خانم و آقا برای پوشش خدمات درمانی و دارویی زائران حسینی در اربعین وارد کربلا شدند گفت: پزشکان، جراحان و پرستاران اعزامی به کربلا رایگان و به صورت داوطلبانه به زائران خدمات‌درمانی ارائه می‌کنند.

وی با بیان اینکه گروه پزشکی اعزامی از ایران در مراسم اربعین حسینی به کلیه زائران با ملیت‌های مختلف در کربلای معلی خدمات رایگان بهداشتی درمانی ارائه می کنند، افزود: گروه اعزامی از ایران در این ایام با استقرار در سه مکان، خدمات خود را به زائران ارائه می‌کند.

فضلی تصریح کرد: دو گروه از این پزشکان که همگی متخصص هستند در بین‌الحرمین و درمانگاه داخل حرم امام‌حسین(ع) و گروه سوم در خیابان جمهوری و نزدیک حرم حضرت ابوالفضل(ع) مستقر می‌شوند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.14692s, 18q