اگر چاق هستید با رادیو سلامت تماس بگیرید+ برنامه های روز چهارشنبه

۱۳۹۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۷ - کد خبر: 64123

سلامت نیوز :برنامه های روز چهارشنبه که در رادیو سلامت در موج 102 اف ام پخش خواهد شد به شرح زیر است:

فراسو( چهارشنبه 24 مهر )
عنوان برنامه اي است از گروه صبحگاهي راديو سلامت که هر روز به يکي از بيماريها و موضوعات پزشکي مي پردازد . اين برنامه چهار شنبه با حضور خانم زهرا يد اللهي روانپزشک و عضو انجمن روانپزشکي انستيتو ايران به موضوع کنترل و پيشگيري از رفتارهاي دلخراش مي پردازد . فراسو ساعت 15/8 پخش مي شود.

صدای مشاور
عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد. اين برنامه چهار شنبه با حضور آقاي دکتر خوش نيت متخصص تغذيه و عضو هيات علمي جهاد دانشگاهي به موضوع چاقي مي پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت 11 تا 12 پخش می شود .

بزهکاری و نوجوانی
عنوان برنامه ای است از گروه عصر گاهی رادیو سلامت که به بررسی علل بزهکاری در جامعه و راهکارهای پیشگیری از آن میپردازد . این برنامه فردا با حضور آقاي دکتر چگيني روانشناس به موضوع مشکلات خانواد ه و تاثير آن بر بزهکاري مي پردازد .اين برنامه روزهای چهارشنبه ساعت 13 پخش می شود.

مردم و سلامت
عنوان برنامه اي است از گروه نيم روزي راديو سلامت که به مسائل و مشکلات مردم در حوزه هاي مختلف سلامت مي پردازد و شنوندگان ميتوانند ضمن تماس با برنامه مشکلات خود را مطرح نمايند . اين برنامه روز چهار شنبه با حضور يکي از کارشناسان انجمن نابينايان به موضوع مشکلات نابينايان مي پردازد . مردم و سلامت هر روزساعت 10/10 تا 11 پخش مي شود

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.48828s, 18q