انتقاد شهریاری از تاخیر دستور دولت برای ترخیص داروها

۱۳۹۱/۱۰/۱۴ - ۱۵:۱۶ - کد خبر: 64283
سلامت نیوز : رئیس کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس گفت: اگررئیس جمهور دلش برای سلامت مردم می‌سوخت باید سه ماه پیش دستور ترخیص داروهای وارداتی از گمرک را صادر می‌کرد.

حسینعلی شهریاری در گفت‌وگو با ایلنا درمورد تصمیم فوری دولت مبنی بر ترخیص داروهای وارداتی از گمرک کمتر از یک هفته پس از برکناری مرضیه وحید دستجردی گفت: اگر چه این تصمیم دولت، کار خوبی است اما رئیس جمهور با این کار می‌خواهدیک توجیه عامه پسند برای عزل خانم دکتر دستجردی به مردم ارائه دهد.

وی ادامه داد: رئیس جمهور می‌خواهد با این کار وانمود کند، مشکلات حوزه سلامت، به دلیل کم کاری وزیر بوده است در حالی كه همه می‌دانند علت برکناری ایشان به دلیل جابجایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی است.

شهریاری با تاکید براینکه اگر رئیس جمهور دلشان برای سلامت مردم می‌سوخت باید سه ماه پیش این دستور را می‌داد، افزود: قبل از سال نامه‌ای به رئیس جمهور نوشتم و به ایشان گفتم که مشکل دارو داریم، بهتر بود ایشان اول امسال این دستور را صادر می‌کردند، البته باز هم جای شکرش است که این دستورصادرشد.

رئیس کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با ابراز تاسف از اینکه همه مسائل در این مملکت با دید سیاسی نگریسته می‌شود، افزود: این مشکلی است که در جامعه وجود دارد و به حوزه سلامت نیز با دید سیاسی نگاه می‌شود.

وی با اشاره به تذکر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به دولت در این زمینه گفت: انشاالله مشکلات حوزه سلامت حل شود و هیچ کاستی در این زمینه وجود نداشته باشد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.82992s, 18q