مجتمع ۱۴ واحدی پزشکان متخصص کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

۱۳۹۱/۱۰/۱۶ - ۱۶:۱۷ - کد خبر: 64412

سلامت نیوز : ظهر امروز مراسم افتتاحیه مجتمع 14 واحدی پزشکان متخصص مرکز کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسئولین استان برگزار شد و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ سید حسین صابری ضمن تشکر و قدردانی از عوامل اجرایی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: از کمبودهایی که در سطح کشور و به تبع آن در شهرستان‌ها احساس می‌شود کمبود پزشک متخصص بوده که در این استان نیز مشهود است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی با حداقل امکانات موجود اقدام به ساخت مجتمع‌های پزشکان و ایثارگران کرده و باید از خانم‌ها و آقایانی که خدمات استان‌های بزرگ را رها کرده و به این استان و مردم آن خدمت می‌کنند قدردانی و تشکر دارد.

وی گفت: هر چه نیروی متخصص در کنار بیمارستان و بیماران باشد رسیدگی سریع‌تر و به‌موقع  پزشکان می‌تواند از برخی عوارضات و مشکلات جلوگیری کند.

صابری اقدامات علوم پزشکی جهت اسکان پزشکان متخصص در کنار بیمارستان را امری مهم تلقی کرد و گفت: بخش خصوصی و دانشگاه باید حداقل نیازهای نیازمندی‌های پزشکان را تأمین کرده تا دغدغه‌ای به غیر از رسیدگی به بیماران نداشته باشند.

مسئول ارشد اجرایی دولت در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: امیدواریم این مجتمع‌ها مورد توجه پزشکان قرار گیرد و تعامل دوجانبه در این خصوص نیز بیشتر شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.38031s, 18q