امکان خرید تلفنی از مراکز عرضه بهداشتی دام زنده

۱۳۸۶/۰۵/۳۱ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 6496
امکان خرید تلفنی از مراکز عرضه بهداشتی دام زنده

مهندس حسن طاهری در گفتگو با مهر افزود: در صورت تماس شهروندان با شماره تلفن 55050000 دام مورد نیاز آنان به در منازل تحویل داده می شود.

وی با بیان اینکه 2 مرکز عرضه بهداشتی دام زنده در تهران وجود دارد که نیازهای شهروندان در زمینه های مذهبی نظیر نذورات و... را رفع می کند، ادامه داد: در مراکز واقع شده در مناطق 15 و 18، تمامی دام ها به لحاظ بهداشتی و سالم بودن مورد کنترل و نظارت قرار می گیرند .

طاهری گفت: برای ایجاد دسترسی آسان‌تر شهروندان به دام سالم و بهداشتی با قیمت کنترل شده، 6 مرکز عرضه بهداشتی دام زنده برای تهران پیش بینی شده است که به تدریج ایجاد می شود.

مدیرعامل سازمان سردخانه و کشتارگاه تهران تصریح کرد: برای ایجاد مرکز جدید در منطقه 4 تهران، زمین مورد نیاز آن در محدوده بزرگراه زین الدین خریداری و نقشه کشی آن نیز تمام شده است و بزودی با آغاز فعالیت ساخت و ساز، این مرکز تا پایان سال به بهره برداری می رسد .

وی با بیان اینکه مرکز دیگری نیز که قرار بود در منطقه 5 ایجاد شود، هم اکنون در مرحله خریداری زمین مورد نیاز است که البته برای ایجاد آن مکان یابی شده است، گفت: این مرکز در انتهای جنت آباد ساخته می شود.
 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.39178s, 18q