قطع انگشتان دانش‌آموز شین‌آبادی بر اثر شدت جراحات سوختگی

۱۳۹۱/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۵ - کد خبر: 65079
سلامت نیوز :رییس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان به قطع انگشتان یکی از دانش‌آموزان شین‌آبادی بر اثر شدت سوختگی نیز اشاره کرد و افزود: احتمال دارد یکی دیگر از دانش‌آموزان نیز انگشتان خود را بر اثر شدت جراحات سوختگی از دست بدهد.
 رییس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان گفت: 2 نفر از دانش‌آموزان شین‌آبادی امروز از بیمارستان مرخص شدند.

به گزارش ایسنا، فریدون عابدینی در خصوص آخرین وضعیت دانش‌آموزان شین آبادی که در بیمارستان امام موسی کاظم (ع) اصفهان تحت درمان قرار دارند، اظهار کرد: تاکنون سوختگی‌های 2 نفر از این دانش‌آموزان کاملا بهبود یافته و چهار دانش‌آموز دیگر نیز 70 تا 80 درصد بهبودی داشته‌اند.

وی با بیان اینکه امروز 2 نفر از این دانش‌آموزان از بیمارستان مرخص شدند، افزود: درمان ترمیمی دانش‌آموزانی که از بیمارستان مرخص شده‌اند به وسیله لباس‌های ضد اسکار انجام می‌شود.

رییس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان با اشاره به اینکه بهترین روش ترمیمی برای محل سوختگی بدن این دانش‌آموزان استفاده از لباس ضد اسکار است، افزود: تهیه این نوع لباس توسط 2 طرح در اصفهان و تهران انجام می‌شود و هر کدام که مناسب‌تر بود در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

عابدینی با بیان اینکه دانش‌آموزانی که مرخص می‌شوند باید 2 هفته تحت نظر متخصص باشند، ادامه داد: آموزش و پرورش استان اصفهان محلی را برای نگهداری این دانش‌آموزان در اصفهان در نظر گرفته است.

وی به قطع انگشتان یکی از دانش‌آموزان شین‌آبادی بر اثر شدت سوختگی نیز اشاره کرد و افزود: احتمال دارد یکی دیگر از دانش‌آموزان نیز انگشتان خود را بر اثر شدت جراحات سوختگی از دست بدهد.

رییس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان با بیان اینکه عمل گراف نهایی چهار دانش‌آموز دیگر نیز شنبه هفته آینده انجام خواهد شد، گفت: به احتمال زیاد چهار دانش‌آموز دیگر نیز هفته آینده از بیمارستان ترخیص خواهند شد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
raha
بر تن بی دست خدا نقش دو تا بال کشید
1.15762s, 19q