اعلام اسامی کاندیداهای واجد شرایط از فردا/صلاحیت 100تا 150 نفر هنوز احراز نشده است

۱۳۹۱/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۵ - کد خبر: 65157
سلامت نیوز : رییس هیات نظارت مرکزی ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی با بیان این که اسامی تایید صلاحیت شدگان انتخابات نظام پزشکی از فردا اعلام می‌شود، گفت: صلاحیت حدود 100 تا 150 نفر از کاندیداها هنوز احراز نشده است.

دکتر میرمراد هاشم زهی در گفت‌وگو با (ایسنا)، با اشاره به کاندیداتوری4921 نفر برای ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی گفت: تلاش‌مان آن است که تعداد رد صلاحیت شده‌ها کم باشد.

وی تاکید کرد: اسامی داوطلبان واجد شرایط شرکت در ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی از فردا و طی دو روز (27 و 28 دی ماه) توسط هیات‌های اجرایی شهرستان‌ها اعلام و به اطلاع کاندیداهای مربوطه می‌رسد.

به گفته وی، بر اساس جدول زمان‌بندی انتخابات نظام پزشکی اگر در مرحله اول اشکالی در احراز صلاحیت کاندیدایی باشد، باید از طرف هیات نظارت شهرستان به آن فرد اعلام شود. در مجموع پس از بررسی‌های لازم، اسامی کاندیداهایی که صلاحیت آنها تایید نشده در تاریخ‌های 29 و 30 دی ماه به اطلاع‌شان می‌رسد و این کاندیداها فرصت دارند اعتراض کرده و اعتراض خود را به هیات نظارت مرکزی نیز بفرستند.

رییس هیات نظارت مرکزی ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی ادامه داد: نهایتا نتیجه بررسی‌ها، قبل از شروع تبلیغات کاندیداها یعنی روز 22 بهمن ماه به اطلاع کاندیداهای مربوطه می‌رسد.

وی در پایان گفت: پس از طی این مراحل، تبلیغات کاندیداها از 23 بهمن ماه آغاز و به مدت 10 روز ادامه خواهد داشت. نهایتا ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی در چهارم اسفند ماه برگزار خواهد شد.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.42623s, 18q