منابع اعتباری حوزه سلامت تا هفته آینده شناسایی و تعیین می‌شود

۱۳۹۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۲ - کد خبر: 65166
سلامت نیوز : احمد آریایی‌نژاد در تشریح دستور کار نشست کمیته ویژه بررسی و تعیین منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی، تصریح کرد: در این نشست ۱۰ نفر از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس،۱۰ نفر از اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات، محمدحسن طریقت‌منفرد سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی و مسوولان معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور حضور داشتند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از برنا ؛ نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست کمیته ویژه بررسی و تعیین منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی مشکلات حوزه سلامت به‌طور کامل بررسی شد، بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا هفته‌ آینده بودجه و منابع اعتباری شناسایی و تعیین شود. 

عضو هیأت رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزود: با توجه به این‌که مطالبات این وزارتخانه مانند اعتبار ۶ هزار میلیاردی و ۱۰ درصد از محل هدفمند کردن یارانه‌ها اختصاص نشده است، مجلس به‌دنبال منابع جدیدی برای اختصاص اعتبار به این حوزه است.

گفتنی است؛ در هفته آینده نشست کمیته ویژه بررسی و تعیین منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی با حضور مسوولان رده بالای این حوزه برگزار می‌شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.01897s, 19q