فعالیت 93 داروخانه در استان بوشهر

۱۳۹۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۳ - کد خبر: 65222
سلامت نیوز : یحیی رضایی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به شهروندان از همه ظرفیت و توان خود به خوبی استفاده می‌کند.

وی افزود: افزایش کیفیت خدمات بهداشتی و جلب رضایت خاطر شهروندان از اساسی‌ترین اولویت‌ها در استان است و در این مسیر از همه امکانات موجود استفاده می‌کنیم.

معاون دارو غذای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: نظارت بر امر توزیع دارو و غذا در استان با تلاش کارشناسان این حوزه به خوبی انجام گرفته و برای صیانت از حقوق شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

رضایی تصریح کرد: معاونت دارو و غذای دانشگاه علوم پزشکی استان وظیفه بسیار حساسی دارد، ‌به ویژه در راستای تامین امنیت غذایی در جامعه که از مهم‌ترین وظایف وزارت بهداشت است، باید به صورت شبانه‌روزی و با تمام توان فعالیت کنیم.

وی از فعالیت 93 داروخانه در استان بوشهر خبر داد و گفت: این داروخانه‌ها شامل داروخانه‌های دولتی و خصوصی و بیمارستانی است که در سراسر استان توزیع شده است.

معاون دارو و غذای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: در حال حاضر 24 داروخانه در بوشهر، 12 داروخانه در دشتستان، هفت داروخانه در گناوه مشغول کار و فعالیت هستند.

رضایی اذعان داشت: در شهرهای دیلم، کنگان، دیر و تنگستان و دشتی نیز در مجموع 15 داروخانه فعال است و مابقی نیز داروخانه‌های دولتی و بیمارستانی است که خدمات دارویی لازم را به شهروندان ارائه می‌کنند.

وی گفت: در راستای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان در مناطق مختلف استان تلاش خوبی صورت گرفته و در تامین داروهای کمیاب نیز تلاش قابل توجهی انجام گرفته است.

رضایی افزود: برای ایام نوروز نیز برنامه‌های مهمی تدوین شده و داروخانه‌های کشیک در امر خدمات‌رسانی به مردم و مهمانان نوروزی فعالیت خواهند کرد.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.67605s, 19q