دومین ۴ قلوهای گنبدی در گنبدکاووس متولد شدند

۱۳۹۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۵ - کد خبر: 65224
سلامت نیوز : حال مادر چهارقلوهای گنبدی مطلوب است و بر اساس اعلام سوپروایزر بالینی بیمارستان برزویه شهرستان گنبدکاووس این چهارقلوها با گذشت 9 ماه از زمان بارداری سالم به دنیا آمده‌اند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ این چهارقلوها هم مانند چهار قلوهای قبلی سه نوزاد پسر و یک نوزاد دختر هستند که مادر آنها در نخستین بارداری آنها را به دنیا آورده است.

این بچه‌ها نیز بین 2 کیلو و نیم تا 900 گرم وزن دارند که در حال حاضر حال عمومی آنها رضایت‌بخش است.

مادر و پدر این کودکان از اهالی ترکمن شهرستان گنبدکاووس هستند، پدر بچه‌های 31 سال سن دارد و از به دنیا آمدن این تعداد بچه و سلامت مادرشان خوشحال است.

۴قلوهای هفته پیش گنبدکاووس در سلامت هستند

گفتنی است در 18 دی ماه نیز در بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان گنبدکاووس نیز چهارقلو متولد شده بودند. این چهارقلوها با گذشت 31 هفته از زمان بارداری به دنیا آمده بودند که سه نوزاد پسر و یکی از نوزادان دختر است که هم‌اکنون با شیر مادر و شیرخشک تغذیه می‌شوند.

این بچه‌ها بین یک کیلو و 100 گرم تا یک کیلو و نیم وزن دارند که در حال حاضر دو تا از بچه‌ها در ان‌.آی‌.سی‌.یو قرار دارند و حال عمومی آنها رضایت‌بخش است و دو نوزاد هم به بخش اطفال منتقل شده و در سلامت هستند و هم‌اکنون از بیمارستان مرخص شدند.

مادر این کودکان ملیحه سنچولی 23 سال سن دارد و خانه‌دار بوده است و پدر این بچه‌ها ابوالحسن شجاعی شیخی 24 سال سن دارد.

مادر این کودکان زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی نیست و به صورت آزاد پذیرش شده است و درآمد پدر بچه‌ها نیز در حدود 400 هزار تومان است که تکافوی خرج و مخارج بچه‌ها را نمی‌کند.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.30549s, 19q