۲ سایت فروش محصولات بهداشتی غیر مجاز کشف شد

۱۳۹۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۵ - کد خبر: 65225

سلامت نیوز : سرهنگ اکبر امینی، گفت: مأموران پلیس فتای اردبیل در هنگام رصد و پالایش اینترنت، دو سایت را که به فروش اینترنتی داروها و محصولات بهداشتی غیرمجاز اقدام می‌کردند،شناسایی کردند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ وی افزود: با هماهنگی مقامات قضایی و اقدامات گسترده در نهایت مدیران سایت‌ها و مکان‌های نگهداری داروها شناسایی و کشف و در عملیاتی ۴ نفر از اداره کنندگان سایت‌ها دستگیر شدند.

رئیس پلیس فتای استان اردبیل ادامه داد: در عملیاتی دیگر از محل نگهداری داروها، مقادیر قابل توجهی لوازم آرایشی و بهداشتی و چندین قلم داروی غیر مجاز کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: متهمان در تحقیقات انجام شده، گفتند: اجناس را بعد از ثبت سفارش در اینترنت از طریق پست در اختیار مشتریان می‌گذاشتند و محصولات بهداشتی را از بازار اردبیل تهیه و به مجاز یا غیر مجاز بودن آن توجهی نداشتند.

سرهنگ امینی با اشاره به تایید غیر مجاز بودن لوازم مکشوفه از متهمان از طریق اداره بهداشت استان، گفت: شهروندان باید در خریدهای اینترنتی بیشتر مراقب باشند تا نگذارند تعدادی کلاهبردار و سودجو از این طریق به اهداف خود برسند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.12263s, 18q