پیشرفت 93 درصدی بیمارستان 64 تختخوابی نیک‌شهر

۱۳۹۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۲ - کد خبر: 65232

سلامت نیوز : معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: پیشرفت فیزیکی احداث بیمارستان 64 تختخوابی نیک شهر در 3 ماه گذشته به 93 درصد رسیده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ؛ دکتر «اسحاق علی صابری» با بیان این مطلب افزود: هم‌اکنون عملیات ساختمانی این بیمارستان در 4 طبقه و با 7175 مترمربع زیربنا به پایان رسیده است و با اتمام رنگ‌آمیزی و اجرای سقف کاذب آماده تجهیز و بهره‌برداری می‌شود.

وی با بیان این‌که این پروژه یکی از طرح‌های «مهر ماندگار» دانشگاه علوم پزشکی زاهدان است، تصریح کرد: با بهره‌برداری از آن مردم نیک شهر و مناطق اطراف زیر پوشش خدمات درمانی این بیمارستان قرار می‌گیرند.

معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: کلنگ ساخت این بیمارستان سال 1387 به زمین زده شد.

صابری با بیان این‌که تاکنون 104 میلیارد و 915 میلیون ریال برای ساخت بیمارستان 64 تختخوابی نیک شهر هزینه شده است، افزود: برای تکمیل این پروژه و ساخت راه دسترسی، منابع سوخت و آب و ساختمان نگهبانی و سردرب 25 میلیون ریال دیگر نیاز است که تاکنون اختصاص نیافته است.

براساس این گزارش، 9 پروژه از مجموع طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از پروژه‌های «مهر ماندگار» است.

خدمات بهداشتی درمانی در شمال استان شامل شهرهای زابل، زهک و هیرمند توسط دانشگاه علوم پزشکی زابل و در مرکز و جنوب استان توسط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به هم استانی‌ها ارائه می‌شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.29648s, 19q