طرح شکایت رسمی دکتر صدر به قوه قضائیه از سایت‌های خبری دروغ‌پرداز

۱۳۹۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۸ - کد خبر: 65439
سلامت نیوز: دکتر سیدشهاب‌الدین صدر شکایت رسمی خود را از سایت‌های «ندای انقلاب» اندیشه اسلام آباد تعامل، بازتاب امروز، آخرین نیوز، صراط نیوز در خصوص نشر اکاذیب درباره رد صلاحیتش از مجلس شورای اسلامی را تقدیم مراجع قضایی نمود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی نظام پزشکی، دکتر سیدشهاب‌الدین صدر شکایت رسمی خود را از سایت‌های «ندای انقلاب» اندیشه اسلام آباد تعامل، بازتاب امروز، آخرین نیوز، صراط نیوز در خصوص نشر اکاذیب درباره رد صلاحیتش از مجلس شورای اسلامی را تقدیم مراجع قضایی نمود و گفت: تا حصول نتیجه‌ پیگیری خواهم کرد.

دکتر صدر افزود: در یک سال گذشته بنا به مصلحت نظام و به عشق رهبری در خصوص رد صلاحیتم از مجلس شورای اسلامی سکوت کردم و حتی کنایه‌های مستقیم و غیر مستقیم سایت‌های خبری و تهمت‌های ناروایی که به بنده و خانواده‌ام نسبت داده‌اند را نادیده گرفتم اما ظاهراً سکوتم باعث پرده‌دری و گستاخی بیشتر این سایت‌ها و تقویت این اتهامات کاملاً بی‌اساس شده است.

وی افزود: شکایت رسمی بنده تقدیم مراجع قضایی شده است و مسؤولان این سایت‌ها که با نشر اکاذیب قصد لطمه زدن به آبروی بنده و در نهایت حذف نیروهای وفادار انقلاب می‌شوند باید جوابگو باشند و مدارکی دال بر اثبات ادعاهایشان ارائه دهند و در غیر این صورت مطابق قانون باید با آنان برخورد جدی شود.

صدر افزود: متأسفانه فضای حاکم بر برخی رسانه‌ها بدور از اخلاقیات و حتی انسانیت است و برخی رسانه‌ها خواسته و ناخواسته با ایجاد شبهات در بین نیروهای انقلابی قصد تفرقه افکنی دارند و این کار این عده از رسانه‌ها ریختن آب در آسیاب دشمن است و امروز لازم است قوه محترم قضائیه محکم‌تر از همیشه جلوی همه این اتهامات بی‌اساس را گرفته و اینها باید بگویند با کدامین سند و مدرک پوچ‌ترین تهمت‌ها را متوجه بنده نموده‌اند؟
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.94532s, 18q