شاید باز هم تهران تعطیل شود

۱۳۹۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۳ - کد خبر: 65581
سلامت نیوز : با توجه به اینکه شاخص آلودگی کمتر از 2.5 میکرون به 143 PSI رسیده جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران فردا صبح تشکیل و درباره تعطیلی احتمالی مدارس و یا ادارات تصمیم گیری خواهد کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبر آنلاین ؛ معاون عمرانی استاندار تهران با اشاره به افزایش شاخص آلودگی هوای تهران گفت: صبح دوشنبه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تشکیل جلسه می‌دهد و برنامه‌های هفته جاری را اعلام می‌کنیم.

محمدرضا محمودی با بیان اینکه بر اساس آخرین اطلاعات ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای تهران شاخص کیفیت هوا از 104 PSI در روز شنبه به 143 PSI رسیده است، افزود: در صورتی که روند افزایشی آلودگی ادامه داشته باشد برنامه‌های خاصی اتخاذ خواهیم کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه شاخص آلودگی کمتر از 2.5 میکرون به 143 PSI رسیده جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران فردا صبح تشکیل و درباره تعطیلی احتمالی مدارس و یا ادارات تصمیم گیری خواهیم کرد.

محمودی گفت: در حال حاضر نمی‌توانیم به طور قطع برنامه‌ای را اعلام کنیم چرا که گزارش هواشناسی ناپایداری هوا را از بعد از ظهر یکشنبه پیش‌بینی کرده است و باید منتظر وضعیت هوا بمانیم.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.2046s, 18q