مرتضوی فقط یک روز دیگر رئیس است

۱۳۹۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۲ - کد خبر: 65634
سلامت نیوز : سرانجام پس از گذشت چندین ماه بحث و جنجال، حکم سعید مرتضوی از سوی دیوان عالی عدالت اداری به وزارت رفاه و کار و امور اجتماعی ابلاغ شد.
 
به گزارش سلامت نیوز به نقل از تابناک ؛ رئیس دیوان عدالت اداری کشور گفت: امروز حکم این دیوان در مورد مدیرعاملی سازمان تأمین اجتماعی به وزیر رفاه ابلاغ شده و این حکم قطعی است.

منتظری در پاسخ به این پرسش که این حکم چه زمانی اجرا می‌شود، گفت: احکام این دیوان بر پایه قانون، بلافاصله پس از ابلاغ باید اجرایی شوند و حکم سعید مرتضوی نیز اجرا می‌شود.

وی گفت: دیگر هیچ حرف و حدیثی در این‌ باره نیست و این موضوع پایان یافته است.

بنا بر این گزارش، ظهر دیروز چند نفر از نمایندگان امضاکننده استیضاح وزیر رفاه، جلسه ویژه‌ای با حضور وزیر رفاه در مجلس تشکیل دادند و درباره اجرای حکم دیوان عالی عدالت اداری تأکید کردند.

غلامرضا نوری، نماینده مردم بستان آباد در این باره گفت: توضیحات وزبر برای نماینگان قانع کننده نبود و اگر تا روز سه‌شنبه تکلیف جانشین مرتضوی تعیین نشود، نمایندگان اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

از سوی دیگر، امروز مدیر کل امور مجلس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جلسه روز سه‌شنبه هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی برای تعیین جانشین سعید مرتضوی خبر داد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.5804s, 18q