آخرین وضعیت دانش آموزان پیرانشهری در اصفهان

۱۳۹۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۵ - کد خبر: 65729
سلامت نیوز : رئیس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان، گفت: دو نفر از دانش آموزان حادثه دیده پیرانشهر مرخص شده‌اند و دو نفر دیگر نیز به احتمال زیاد اواخر این هفته یا اوایل هفته آینده مرخص می‌شوند.

فریدون عابدینی در گفتگو با ایلنا با اعلام این مطلب گفت: البته دانش آموزانی که مرخص شده‌اند درمان آن‌ها ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: دو نفر دیگر از این دانش آموزان هم ۸۰ تا ۸۵ درصد کار درمانی آن‌ها انجام شده وشرایط جسمانی آن‌ها بهبود یافته است.

رئیس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان همچنین به قطع انگشتان یکی از این دانش آموزان اشاره کرد و افزود: تا آنجایی که ممکن بود کارهای ترمیمی بر روی انگشت دست این دانش آموز انجام شد، اما متاسفانه عروق ناحیه از بین رفته بود.

عابدینی در مورد اعزام این دانش آموزان به خارج از کشور برای درمان، تصریح کرد: با جایگزینی پوست و استفاده از درمان‌های نوین در مورد این دانش آموزان می‌توانیم خیلی راحت‌تر برخورد کنیم زیرا درمان زودهنگام و به ویژه نوع درمان یک دهه اخیر می‌تواند جلوی خیلی از عوارض بگیرد از همین رو اینکه بعد از ۲۶ روز به فکر اعزام این دانش آموزان به خارج ازكشور  باشیم، کار درستی نیست.

رئیس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان در خاتمه خاطرنشان کرد: ‌عوارض ناشی از سوختگی در این دانش آموزان ممکن است تا سال‌های سال بماند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.86353s, 18q