با عنوان «داروسازي اجتماعي» ششمين همايش علمي داروسازان برگزار شد

۱۳۸۶/۰۶/۰۴ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 6592
با عنوان «داروسازي اجتماعي» ششمين همايش علمي داروسازان برگزار شد

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دكتر رضا ابوالفضلي دبير اجرايي اين همايش با اعلام اين كه از سال 81 تاكنون با تاسيس انجمن علمي داروسازان، 5 همايش ساليانه برگزار شده است، گفت: امسال ششمين همايش علمي داروسازان به مدت 3 روز برگزار مي‌شود.

به گفته وي در اين همايش كه با عنوان «داروسازي اجتماعي» برپا مي‌شود، موضوعات نقش داروساز در داروخانه، داروسازي، باليني و بيمارستاني،‌ نقش داروساز در نظام سلامت و اقتصاد دارويي مورد بررسي قرار مي‌گيرد.

دبير اجرايي ششمين همايش علمي داروسازي، با اشاره به افزايش ورود داروهاي قاچاق به داروخانه‌ها گفت: از اين رو همايش امسال به مسائل اجتماعي در داروسازي مي‌پردازد. اميدواريم تا همايش امسال دستاوردهاي موثري در اين زمينه داشته باشد.

وي گفت: اين همايش 3 روزه شامل 5 پانل دو ساعته است و در هر پانل ابتدا سخنراني و سپس بحث و گفت وگو با حضور شركت كنندگان صورت مي‌گيرد. در روز آخر همايش، نتايج پانل‌ها جمع بندي مي‌شود.

ابوالفضلي از مسئولان وزارت بهداشت كه در همايش حضور داشتند، خواست تا نتايج به دست آمده از همايش را مورد توجه قرار داده و در برنامه‌هاي آينده به كار گيرند.

به گزارش ايسنا، همچنين در اين همايش از پيشكسوتان حوزه داروي كشور تجليل به عمل آمد.

دكتر شايورد، ‌دكتر نيك نژاد و دكتر نيل فروشان كه بيش از 40 سال در حوزه داروي كشور به فعاليت پرداختند، در ششمين همايش علمي داروسازان كشور، لوح‌هاي تقدير خود را از

معاون غذا و داروي وزارت بهداشت و مسئولان انجمن علمي داروسازان دريافت كردند.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.64156s, 18q