تأمین سهم آورده معلولان و مددجویان از سوی خیرین تا سقف 50 درصد

۱۳۹۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۳ - کد خبر: 66002

سلامت نیوز : حسین بدخشان در جمع خیرین و حامیان معلولان تحت پوشش بهزیستی کشور با اشاره به تشکیل مجمع عمومی هیئت‌ امنای جامعه خیرین حامی معلولان کشور اظهار داشت: با تشکیل این مجمع می‌توانیم سطح خدمات را به جامعه هدف گسترش دهیم.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ وی تصریح کرد: هم اکنون خیرین 31 استان در این مجمع حضور دارند که به زودی و با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور هیئت امنای مجمع تشکیل می‌شود که بر اساس برنامه پیش‌بینی شده  7 الی 9 نفر هیئت امنای مجمع خیرین حامی معلولان خواهند شد.

بدخشان خاطر نشان کرد: سازمان بهزیستی کشور نیز بر اساس برنامه‌های پیش‌بینی شده بر نوع خدمات و تشکیل مجمع نظارت دارند.

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور خاطر نشان کرد: جامعه خیرین حامی معلولان کشور بر حسب نیازها خدماتی را به جامعه معلول خواهند داد که بر اساس اولویت بخش مسکن یکی از مهمترین خدماتی خواهد بود که این مجمع به معلولان خواهد داشت.

بدخشان اضافه کرد: از ابتدای اجرای طرح نهضت تأمین مسکن معلولان و مددجویان از اوایل سال 90 تا به الان حدود  150 هزار  نفر از معلولان ثبت نام کرده‌اند و این در حالی است که بخشی از این افراد مسکن خود را تحویل گرفته‌اند.

وی بیان داشت: به زودی واحدهای آماده شده که حدود 48 هزار واحد مسکونی است با تأمین انشعابات و زیرساخت‌ها به خانواده‌های متقاضی تحویل خواهد شد.

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: خیرین توانسته‌اند خدمات خوبی را به جامعه معلولان ارائه کنند که در حال حاضر بیش از 50 درصد از سهم آورده معلولان در سازمان بهزیستی از سوی خیرین پرداخت شده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.41529s, 18q