20 طرح بهداشتی و درمانی در دهه فجر بهره‌برداری و افتتاح می‌شود

۱۳۹۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۰ - کد خبر: 66155
سلامت نیوز : دبیرکل مجمع خیرین سلامت در حاشیه مراسم تجدید میثاق در حرم امام راحل گفت: بالغ بر تعداد 20 طرح بهداشتی و درمانی آماده بهره‌برداری بیماران و مراجعین می‌باشد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ؛ سیدرضا نیری همچنین اضافه کرد: این 20 طرح در سراسر کشور و استان‌های گلستان، مازندران، اصفهان، البرز، مرکزی، آذربایجان غربی و شرقی، کردستان و چهارمحال و بختیاری مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرد.

نیری ادامه داد: این مراکز شامل کلینیک، مرکز بهداشتی درمانی، درمانگاه، خانه بهداشت، مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس 115، آزمایشگاه، مرکز بازتوانی قلب، مراکز آموزشی و تحقیقاتی بیماران و تجهیز بیمارستان می‌باشد.

دبیرکل مجمع خیرین سلامت خاطرنشان کرد: علاوه بر افتتاح و بهره‌برداری از مراکز فوق و استفاده بیماران از خدمات این مراکز بهداشتی کلنگ احداث چند طرح درمانی از جمله ساخت بیمارستان، کلینیک بیماران خاص، درمانگاه و خانه بهداشت در دهه مبارک فجر به زمین زده خواهد شد.

وی با تقدیر و تشکر از مردم و خیرین اظهار کرد: در این دهه فرخنده و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از خیرین حوزه سلامت تجلیل به عمل می‌آید.

وی تاکید کرد: با کمک مردم خیر و همت 5000 هیات امنا در 136 دفتر و شعبه مجمع و تلاش بیش از 20 هزار خیر تاکنون تعداد 800 مرکز بهداشتی درمانی با هزینه‌ای بالغ بر 1300 میلیارد تومان احداث، بازسازی و تجهیز شده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.11208s, 18q