کندی سرعت انتقال ارز برای خرید داروهای خارجی

۱۳۹۱/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۱ - کد خبر: 66464

سلامت نیوز :  کار گروه تخصصی دارو صبح امروز با حضور مدیران عامل شرکت های پخش سها و بازرگانی سها کیش و به ریاست ˈظاهر رستمی،ˈ رئیس جدید سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر تشکیل شد و مدیران شرکتهای تابعه سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر به  بررسی و ارائه راهکار برای حل مشکلات دارویی بیماران و مراجعه کنندگان به داروخانه‌های جمعیت هلال احمر پرداختند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ در این نشست تخصصی رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر دغدغه این سازمان را تأمین داروهای مورد نیاز بیماران و مراجعه کنندگان به داروخانه‌های هلال احمر عنوان کرد.

وی پاسخگویی به نیازهای دارویی مردم را اولویت این سازمان برشمرد و گفت: در حوزه  تدارکات و بازرگانی به تجارت فکر نمی‌کنیم و اولویت اول و آخر ما تأمین داروهای مورد نیاز جامعه در حداقل زمان ممکن است.

رستمی کاهش نظام بوروکراسی اداری و زمان ثبت و سفارش تا تأمین داروهای مورد نیاز مردم را خواستار شد و بر تعامل مثبت شرکتها برای بهبود وضعیت تأمین دارو توسط این سازمان تأکید کرد.

در این نشست مسئولان شرکت پخش سها هلال و بازرگانی سها کیش با اشاره به تلاشهای صورت گرفته برای تأمین به موقع داروهای مورد نیاز مردم از تعلل سازمان های بیمه گر در پرداخت مطالبات داروخانه های هلال احمر و طولانی شدن زمان انتقال ارز مورد نیاز برای خرید داروهای خارجی انتقاد کرد و اظهار امیدواری کردند این مشکلات در آینده ای نزدیک حل شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.17086s, 18q