راه‌اندازي سيستم تلفني نوبت‌دهي بيمارستان امام‌ ره اهواز

۱۳۹۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۴ - کد خبر: 66573
سلامت نیوز :رييس بيمارستان امام خميني(ره) اهواز گفت: به منظور خدمات رسانی بهینه به مراجعین درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی و كاهش بار ترافيكي بيمارستان، بيماران مي‌توانند از همه نقاط كشور با شماره تلفن‌هاي سيستم نوبت‌دهي بيمارستان امام(ره) تماس گرفته و پزشك و روز ويزيت مورد نظر خود را انتخاب كرده و در روز تعيين‌شده به بيمارستان مراجعه كرده و ويزيت شوند.

دكتر آخوند‌زاده اظهاركرد: روزانه حدود 2 هزار نفر به درمانگاه‌هاي تخصصي اين بيمارستان مراجعه مي‌كنند كه با توجه به اين بار ترافيكي بسيار بالا، بسياري از بيماران مجبورند براي دريافت نوبت از ساعت 6 صبح به درمانگاه مراجعه كنند و در اين روند، زمان زيادي از مراجعان تلف مي‌شود.

وی همچنین از درج مشخصات کامل روز و ساعت کلیه درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی در سایت این مرکز به آدرس http://himam.ajums.ac.ir و همچنین امکان نوبت دهی تلفنی خبر داد و بيان داشت که ظرفيت درمانگاه‌ها توسعه داده شده و ارتباط بيماران با بيمارستان نيز بهبود يافته است و در این سیستم تخصص های موجود ُ همراه با کلینیک پزشکان مورد نظر با اولین نوبت تعریف شده است و بعد از تماس بیماران تخصص ، پزشک ، تاریخ و ساعت را تائید نموده و در آخر کد پیگیری به بیمار داده می شود که در تاریخ و روز مورد نظر بیمار در درمانگاه حاضر شده و بعد از اعلام کد پیگیری ویزیت گردد.

آخوند‌زاده گفت : ‌دليل بسياري از نارضايتي‌هاي مراجعه‌كنندگان، سيستم نوبت‌دهي بيمارستان بود كه با ايجاد سيستم نوبت دهی گویای تلفني و اينترنتي، مشكل حل شده و بيماران به راحتي مي‌توانند نوبت ويزيت دريافت كنند و به منظور ارتباط با بيمارستان، سامانه پيامكي نيز تهيه شده كه هنوز فعال نشده است.

لازم بذکر است در سيستم نوبت‌دهي بيمارستان، شماره‌ تلفن‌هاي 8- 2923985 ، 2227245، 2228247 و 2227317 پاسخگوي مراجعان هستند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
کوثر زمانی
سلام . با تشکر از مسئولین این سایت و تشکر از رساست بیمارستان امام خمینی بخاطر راهاندازی سایت نوبت دهی
1.16124s, 20q