زنانه اید یا مردانه؟

۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۱۵:۲۷ - کد خبر: 66860
سلامت نیوز : حتما شما هم شنیده اید که مثلا «فلان مرد شخصیت زنانه ای دارد» یا «فلان زن ویژگی های مردانه ای دارد». این موضوع بیشتر از این که باوری عامیانه باشد، یک واقعیت علمی است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خراسان ؛ در هر مردی چند ویژگی زنانه پنهان یا آشکار وجود دارد و برعکس. اما این ویژگی های زنانه یا مردانه کدام هاست؟ آیا می شود آنها را با یک آزمون سنجید؟ آزمون مردانگی- زنانگی «میشل گوکلن» تست معتبری است که می توان با آن ویژگی های زنانه یا مردانه خود را دریابید.بعد ازانجام آزمون تعداد پاسخ های (A) را جمع ببندید. عدد به دست آمده امتیاز ویژگی های زنانه و جمع تعداد پاسخ های (B) نشان دهنده امتیاز ویژگی های مردانه شماست.

تفسیر تست برای آقایان:

نمره مردانگی بین ۲۵ تا ۴۰: شما ویژگی های مردانه دارید یعنی این که شخصیت تان با جنسیت تان جور است. البته اگر کمی ظرافت زنانه هم چاشنی این مردانگی کنید بد نیست.

نمره مردانگی بالاتر از ۴۰ : ویژگی‌های مردانه درشما خیلی پررنگ است. داشتن کمی ظرافت زنانه برای شما خوب است.

نمره مردانگی پایین تر از ۲۵: شما آشکارا ویژگی های زنانه دارید. بهتر است کمی روحیه استقلال، عمل گرایی و تصمیم گیری را در خودتان افزایش دهید و تمایل به پشتیبانی شدن، احتیاط و حساسیت خود را کاهش دهید.

تفسیر تست برای خانم ها:

نمره زنانگی بین ۲۵ تا ۴۰: شخصیت شما با جنسیت شما جور است. شما هم خویشتن داری دارید و هم احساسات هنری .

نمره زنانگی بالاتر از ۴۰: شما دیگر بیش از حد زنانه هستید. جوری که این ویژگی‌ها، ناتوانی در تصمیم گیری تان را پنهان می کند. بهتر است کمی ویژگی های مردانه را در خود تقویت کنید.

نمره زنانگی پایین تر از ۲۵: خلق و خوی مردانه دارید. سعی کنید کمی چاشنی ظرافت به رفتارهای تان اضافه کنید.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.80829s, 18q