بیش از 2800 بیمار به طور رایگان درمان شدند

۱۳۹۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۷ - کد خبر: 67094

سلامت نیوز : با پایان فعالیت و ارایه خدمات بیستمین گروه از متخصصان مجمع داوطلبان درمانگر (مدد) محرومان سازمان نظام پزشکی در مناطق محروم شهرستان اندیمشک استان خوزستان، 2803 نفر از بیماران این منطقه، توسط این متخصصان به صورت رایگان معاینه و درمان شدند.

به گزارش سلامت نیوز ؛ دکتر لعبت گرانپایه، دبیر مجمع داوطلبان درمانگر مدد محرومان سازمان نظام پزشکی در این خصوص گفت: با تعیین بخش‌های محروم و کم برخوردار شهرستان اندیمشک در استان خوزستان به عنوان مقصد بیستمین گروه از متخصصان اعزامی این سازمان جهت ارایه خدمات رایگان درمانی، از ابتدای بهمن ماه 91 گروهی از پزشکان عمومی با استقرار در این منطقه ضمن معاینه بیماران به غربالگری بیماری‌ها و شناسایی تخصص‌های مورد نیاز مردم این بخش پرداختند.

وی افزود: پس از آن روز طی روزهای 19 تا 21 بهمن ماه جمعی از متخصصان رشته‌های مختلف، از جمله متخصصان جراحی زنان و زایمان، جراحی عمومی، متخصص اطفال، متخصص پوست و مو، متخصص مغز و اعصاب، متخصص اورولوژی، متخصص عفونی، متخصص گوش و حلق و بینی، متخصص قلب و عروق، متخصص داخلی، متخصص بیهوشی، متخصص ارتوپدی و متخصص دندانپزشکی به همراه چند پزشک عمومی و ماما در این شهرستان مستقر شدند و تا پایان روز 21 بهمن ماه 2803 نفر از بیماران را ویزیت و به آنان خدمات درمانی رایگان ارایه نمودند.

به گفته دبیر مجمع داوطلبان درمانگر مدد محرومان سازمان نظام پزشکی، در این مدت علاوه بر این آمار، بیش از 30 مورد عمل جراحی همراه با بیهوشی و بستری برای بیماران نیازمند منطقه اندیمشک به صورت رایگان انجام شده است.

دکتر گرانپایه در پایان از استانداری، فرمانداری، مسوولان دانشگاهی، شبکه بهداشت و درمان، شهرداری اندیمشک و نیز رئیس و کارکنان سازمان نظام پزشکی این شهرستان که زمینه ارایه خدمات تخصصی مدد محرومان را در این منطقه فراهم کردند، تقدیر و تشکر کرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.14152s, 18q