بروزمشکلات زیست محیطی با تجمیع زباله‌ها درکهریزک

۱۳۹۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۸ - کد خبر: 67172
بروزمشکلات زیست محیطی با تجمیع زباله‌ها درکهریزک

سلامت نیوز : مجتبی رحماندوست در گفت و گو با پانا، در خصوص حوضچه شیرابه زباله در کهریزک بیان کرد: رویکرد اصلی در هر طرح و برنامه ای باید سلامت شهروندان و جامعه باشد و باید در این زمینه اقدامات مناسب و مثبتی انجام شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بازیافت صحیح پسماندهی شهری لازم و ضروری است و باید در این خصوص راهکارهای علمی و عملی قابل اجرا که حاصل پژوهش‌های کارشناسان در این حوزه است هر چه سریع تر از سوی مسئولان در این حوزه اجرایی شود.

عضو مجمع نمایندگان تهران تصریح کرد: مشکل عمده مردم کهریزک درباره حوضچه شیرابه‌های ناشی از زباله شهر تهران مسئله ای است که باید به شکل جدی مورد توجه قرار گیرد و نباید مردم این منطقه زباله های مختلف تهران را تحمل کنند و این درست نیست که زباله‌ها از مناطق مختلف شهر به این منطقه منتقل شوند.

وی تاکید کرد: تجمیع زباله های شهر تهران در کهریزک مشکلات زیست محیطی به همراه دارد و باید نسبت به تاثیرات منفی حوضچه های شرابه های زباله کهریزک توجه کافی شود.

رحماندوست هشدار داد که باید نسبت به رفع مشکلاتی که در کهریزک پیش می آید، به شکل فوری وارد عمل شد.عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: مردم مناطق جنوبی تهران نباید میزبان زباله‌های مناطق شمالی شهر باشند.

گفته می شود که مشکل مردم کهریزک در مورد حوضچه شیرابه زباله به‌زودی در مجمع نمایندگان استان تهران مجلس با حضور مسئولان مدیریت شهری و مسئولان استانداری بررسی و راهکارهای لازم برای حل این موضوع به مجلس ارسال خواهد شد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.14971s, 18q