فعالیت دانشکده علوم پزشکی در خلخال

۱۳۹۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۴ - کد خبر: 67895

سلامت نیوز : هوشنگ محمدی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید دانشکده علوم پزشکی شهرستان خلخال اظهار داشت: شهرستان خلخال اولین شهرستان بعد از مرکز استان است که دارای مرکز آموزش عالی دانشکده علوم پزشکی است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ وی افزود: هم اکنون بیش از 240 دانشجو در چهار رشته دانشگاهی مرتبط با علوم پزشکی در این مرکز مشغول به تحصیل هستند.

فرماندار شهرستان خلخال یادآور شد: تمامی مسئولان شهرستان خلخال پیگیر موضوع اتمام ساخت و ساز ساختمان قدیم بیمارستان خلخال به منظور تبدیل شدن به مرکز آموزش دانشکده علوم پزشکی خلخال هستند، امیدواریم شاهد افتتاح این ساختمان در بهار سال آینده باشیم.

محمدی عنوان کرد: مردم خلخال با شهامت تمام و حضورگسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن سنگ تمام گذاشتند و دشمنان را در رسیدن به مقاصد پلید خود ناکام گذاشتند.

این مسئول گفت: خدمت به مردم سعادتی است که باید همه مسئولان به این امر توجه ویژه داشته باشند و انتظار می‌رود تلاش مجموعه استان اردبیل در کنار مسئولان شهرستانی انتظارات به حق مردم در زمینه‌های مختلف را محقق سازد.

فرماندار شهرستان خلخال بیان داشت: مجموعه دستگاه‌های اجرایی شهرستان خلخال با حرکت اصولی و کارشناسی شده در راستای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم در حرکت هستند و با توجه به اینکه توسعه در شهرستان خلخال اتفاق افتاده و پیشرفت‌ها رو به جلو است، اما در وضعیت مطلوب نیست و باید بیشتر در این زمینه برنامه‌ریزی صورت گیرد.

همچنین در این مراسم امام جمعه شهرستان خلخال نیز در سخنانی سلامتی را از عمده‌ترین نیازها برای جامعه بشری و تداوم حیات عنوان کرد.

حجت‌الاسلام امیر رشتبری با تقدیر از مجموعه علوم پزشکی شهرستان خلخال و استان اردبیل خواستار جدیت بیش از پیش این مجموعه در خدمت‌رسانی به اقشار مختلف جامعه اسلامی شد.

وی تصریح کرد: خدمات شایان و قابل توجه مجموعه بهداشت و درمان در حوزه سلامت بر هیچ کس پوشیده نیست و انتظار می‌رود این تلاش‌ها همچنان با سرعت بیشتر در راستای ارتقای سلامت اجتماعی افزایش یابد.

مهرداد میرزا‌رحیمی معاونت آموزش دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل نیز در این مراسم در سخنانی از تلاش مجموعه استان، شهرستان و مسئولان ذیربط در حوزه  بهداشت و سلامت از افزایش رشته‌های دانشگاهی علوم پزشکی شهرستان خلخال خبر داد و افزود: این توسعه در آینده‌ای نزدیک به تحقق خواهد پیوست.

در پایان این مراسم از زحمات 22 ماهه عقیل حبیبی سرپرست سابق دانشکده علوم پزشکی شهرستان خلخال تقدیر و با حکمی از سوی ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان، صالح صالحی به عنوان سرپرست جدید دانشکده علوم پزشکی شهرستان خلخال معرفی شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.27714s, 19q