زمان انتخابات نظام پزشکی یک ساعت تمدید شد

۱۳۹۱/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۰ - کد خبر: 68028
زمان انتخابات نظام پزشکی یک ساعت تمدید شد
سلامت نیوز:رییس هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی تهران اعلام کرد: مهلت برگزاری ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی به مدت یک ساعت تمدید شد.
دکتر محمد رضا منصوری  در جمع خبرنگاران حاضر در محل برگزاری ششمین انتخابات نظام پزشکی،با اعلام تمدید یک ساعته زمان برگزاری انتخابات نظام پزشکی در پاسخ به اینکه مشارکت در انتخابات را چگونه ارزیابی می کنید گفت: مشارکت در انتخابات به نسبت دوره گذشته بهتر بود.
وی درباره تعداد احتمالی شرکت کنندگان در انتخابات گفت: تا الان حدود 4000 نفر پزشک و 4000 نفر مجموع رشته های دیگر در انتخابات شرکت کرده اند.
دکتر منصوری در پاسخ به این سئوال که در تهران چه تعداد پزشک داریم، گفت: 38900 نفر در تهران شماره نظام پزشکی دارند.
وی در پاسخ به اینکه آیا با توجه به تعداد کل پزشکان تهران مشارکت 4000 نفر کم نیست گفت: بله سالهای قبل نیز همین تعداد شرکت کننده داشتیم.
رییس هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی تهران، مشغله زیاد، فرصت نکردن و بی‌تفاوت گذشتن برخی از پزشکان نسبت به مسائل را بعنوان دلایل کم حضور پزشکان در انتخابات عنوان کرد.
وی در پاسخ به اینکه آیا پیش‌بینی ‌های شما از مشارکت پزشکان در انتخابات بیشتر از این بود، گفت: خیر، ما پیش‌بینی می‌کردیم همین تعداد در انتخابات شرکت کنند و با سوابقی که داشتیم حدس می‌زدیم که مشارکت پزشکان 25 تا 30 درصد باشد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.41242s, 18q