مشارکت پزشکان در انتخابات نظام پزشکی 2 برابر دور قبل بود/پایان شمارش آرا در اکثر شهرها

۱۳۹۱/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۶ - کد خبر: 68065

سلامت نیوز : مراد هاشم زهی در گفت و گو با فارس افزود: پس از پایان روند اخذ رأی در انتخابات نظام پزشکی در ساعت 18 شمارش آرای ریخته شده در صندوقها شروع شد و در اکثر شهرهای کشور به علت جمعیت کمتر نسبت به تهران اکنون شمارش آرا به پایان رسیده و افراد پیروز این انتخابات مشخص شده است.

وی گفت: با این حال هیئتهای اجرایی و نظارت بر انتخابات صبح فردا اسامی افراد منتخب را از طریق فکس به ستاد اجرایی کشور این انتخابات و هیئت مرکزی نظارت کشوری ارسال خواهند کرد.

هاشم زهی افزود: در مورد تهران که شاهد مشارکت 2 برابری پزشکان نسبت به دور گذشته بودیم به علت تعداد بالاتر آرای مأخوذه کار شمارش آرا و کنترل مجدد آن تا نیمه های شب ادامه خواهد داشت و نتایح نهایی و قطعی آن فردا مشخص و اعلام خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش فارس که آیا شکایتی در مورد تخلفات احتمالی این انتخابات وجود داشته است یا نه گفت: تاکنون هیچ شکایتی در مورد این انتخابات نداشته ایم. البته خود من صبح امروز در ساعات اولیه برگزاری انتخابات نظام پزشکی در تهران شاهد توزیع بروشورهای تبلیغاتی برخی کاندیداها از طرف طرفداران آنها بودم که بعد از تذکر جلوی این کار خلاف گرفته شد و در کل این موارد که مربوط به تعدادی از نامزدها بود در نتیجه نهایی انتخابات در تهران تأثیر گذار نیست.

هاشم زهی گفت: در مورد شائبه هایی که برخی مسئولان در مورد این انتخابات مطرح کرده اند نیز همان طور که قبلاً گفتم همه ما مسئولان اعم از دولتمردان و نمایندگان مجلس باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم و از هر گونه اظهارات اختلاف برانگیز و دشمن شاد کن توبه کنیم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.97764s, 18q