برای رفتن یا ماندن مرتضوی مطابق قانون عمل می‌کنیم

۱۳۹۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۳ - کد خبر: 68175
سلامت نیوز : سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در باره رفتن یا ماندن مرتضوی سرپرست تامین اجتماعی گفت: ما براساس قانون عمل می‌کنیم. اسد‌الله عباسی در حاشیه بازدید از سازمان بهزیستی و بخش‌های مختلف این سازمان در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش مستمری مددجویان تحت پوشش بهزیستی گفت: این افزایش در قالب بن‌کارت و غیرنقدی در طول سال به مددجویان پرداخت شده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از بهار ؛ وی تصریح کرد: دولت‌های نهم و دهم توجه ویژه‌ای را به قشرهای محروم جامعه و به‌ویژه مددجویان و معلولان داشته‌اند که در این سال‌ها خدمات حمایتی قابل توجهی به این اقشار شده است.

وی درباره افزایش حقوق کارگران در سال آینده گفت: دوشنبه هفته جاری جلسه‌ای سه جانبه با حضور نمایندگان کارفرمایان و کارگردان و همچنین دولت درباره افزایش حقوق کارگران برگزار خواهد شد؛ ضمن این‌که بنا داریم حقوق کارگران در سال آینده را تا پایان سال مشخص و اعلام کنیم. وی درباره میزان افزایش حقوق کارگران گفت: در این باره نمی‌توان اظهارنظر کرد و باید منتظر برگزاری جلسه باشیم. ضمن این‌که امیدواریم رسانه‌ها و برخی از افراد با عنوان مطالب متنوع درباره افزایش حقوق کارگران شرایط جامعه را التهاب نبخشند.

عباسی درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات تامین اجتماعی به داروخانه‌ها و بیمارستان‌ها گفت: به‌زودی مبلغ 150‌میلیارد تومان در این زمینه پرداخت می‌شود که امیدواریم تا پایان هفته این امر صورت گیرد. چراکه ما باید این مبلغ را از خزانه برداشت و سپس پرداخت کنیم. سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه درباره رفتن یا ماندن مرتضوی از تامین اجتماعی گفت: در این باره ما تابع قانون هستیم و هرچه قانون عنوان کند انجام خواهیم داد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.6926s, 18q