تنها مرکز لیزیک جنوب شرق کشور در یزد راه‌اندازی شد

۱۳۹۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۲ - کد خبر: 68671

سلامت نیوز : مسئول بخش لیزیک بیمارستان شهید صدوقی یزد امروز در گفت‌وگو با فارس، از راه‌اندازی بزرگ‌ترین مرکز لیزیک چشم جنوب‌شرق کشور خبر داد و اظهار داشت: این مرکز تنها مرکز با شرایط ویژه با نام مرکز لیزیک چشم حضرت ابوالفضل (ع) در بیمارستان شهید صدوقی یزد واقع شده است.

مجید جعفری بیان کرد: این بخش با حمایت ریاست دانشگاه علوم پزشکی یزد و مدیران بیمارستان شهید صدوقی یزد راه‌اندازی شد.

وی ادامه داد: در این مرکز انواع روش‌های عمل لیزیک چشم اعم از PRK و توپوگرافی و ... با تعرفه 100 درصد دولتی با حضور اساتید، پزشکان و اپتومتریست‌های مجرب انجام می‌شود.

مسئول بخش لیزیک بیمارستان شهید صدوقی یزد با بیان اینکه این بخش در فضایی به مساحت 150 مترمربع و تخصیص اعتبار 850 میلیون تومان راه‌اندازی شد، اظهار امیدواری کرد: این مرکز گامی در راستای رفاه حال بیماران در یزد و استان‌های همجوار به ویژه در منطقه جنوب شرق کشور خواهد بود.

جعفری خاطر نشان کرد: بیمار به منظور عمل لیزیک چشم ضمن مراجعه به این بخش از تعرفه دولتی بهره‌مند خواهد شد همچنین بیماران می‌توانند به صورت اقساط نسبت به انجام عمل جراحی اقدام کنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
سارا موسوی
سلام دراین بیمارستان عمل فمتولیزیک انجام میشه وهزینه این عمل بادفترچه تامین اجتماعی وازادوبهزیستی چقدرمیباشدممنون میشوم برایم ایمیل کنید
3.22338s, 19q