تغییر معاون بهداشتی به خاطر دوشغله بودن

۱۳۹۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۹ - کد خبر: 68947

سلامت نیوز : محمد حسن طریقت منفرد امروز در مراسم رونمایی از اولین دستگاه پت اسکن کشور در بیمارستان مسیح دانشوری در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که شما در ابتدای ورود گفتید هیچ تغییری در وزارت بهداشت نخواهید داشت و همه مسئولان را ابقا کردید اما تاکنون 7 تغییر داشته‌اید، علت این مسئله چیست، گفت: تغییر معاون بهداشتی وزارت بهداشت(علیرضا مصداقی نیا) به خاطر دو شغله بودن او بود که دیوان عدالت اداری به این مسئله ایراد گرفته بود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ وی گفت: در واقع خود آقای مصداقی‌نیا که (همزمان رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران هم هست) به خاطر ایراد دیوان عدالت اداری از سمت معاونت بهداشتی وزارت بهداشت کناره‌گیری کرد.

خبرنگاران از سرپرست وزارت بهداشت پرسیدند که ولی آقای مصداقی نیا گفته است که شما با تیم جدید به وزارت بهداشت آمده‌اید و افراد مورد تأیید خودتان را سر کار می‌آورید که طریقت منفرد پاسخ داد:‌ من تیم ندارم، تنها آمدم،‌ تنها هم می‌روم.

خبرنگاران از طریقت منفرد پرسیدند آیا باید منتظر تغییرات بیشتری در وزارت بهداشت باشیم که وی پاسخ داد: من منتظر تغییرات در وزارت بهداشت نیستم، منتظر ظهور حضرت صاحب الزمان(عج) هستم.

وی در پاسخ به پرسشی درباره مشکلات مالی وزارت بهداشت گفت:‌ به خاطر تحریمها کل دولت با مشکلات مالی رو به روست و وزارت بهداشت هم از این قاعده مستثنی نیست اما منتظریم تا آخر سال بودجه‌ای را مانند هر سال به وزارت بهداشت اختصاص دهند تا قدری از مشکلات کم شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.41135s, 18q