مصرف واکسن آنفولانزا مرگ آور است

۱۳۹۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۹ - کد خبر: 69074
سلامت نیوز :  یک سالی می‌شود که ویروس جدیدی از آنفولانزا در جهان گزارش شده است. ویروسی که تلاش‌های علمی زیادی برای تهیه واکسن آن هنوز هم موفقیت آمیز نبوده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از برنا ؛  سال گذشته دانشمندان موسسه ملی بهداشت (NIH) و مرکز پزشکی دانشگاه تگزاس (UT) و دانشمندانی از سایر کشورها و مراکز علمی جهان عزم خود را جزم کردند که با تهیه یک واکسن قوی ضربه‌ای نهایی به این بیماری بزنند. اما نتایج و واکنش‌های بدن بیماران به این واکسن‌ باعث شد این طرح با شکست مواجه شود. متاسفانه واکسن‌های جدید نه تنها بیماری را از بین نبرند بلکه باعث شدند نوع جدید ویروس آنفولانزا به این واکسن ناگیرایی پیدا کرده و دیگر اثری از آن نگیرد.

واکسن‌های جدید حاوی آلومینیوم، مواد ضد یخ، برخی از انواع ژل‌ها و نمک بودند. متخصصان بر این باورند که این مواد به‌ویژه آلومینیوم به وفور در طبیعت وجود داشته بو باعث مسمومیت مصرف کننده نمی‌شود اما بررسی و نتایج استفاده از این واکسن نشان داد که باعث آسیب شدید عصبی، از جمله عقب ماندگی ذهنی و اوتیسم در بچه‌هایی می‌شود که مادران آن‌ها از این واکسن استفاه کرده‌اند!

در این واکسن افزودنی‌هایی دیگری مانند ضد یخ (اتیلن گلیکول)، مونو سدیم گلوتامات (MSG)، رنگ‌های خوراکی و آمونیاک وجود دارد. هر یک از این مواد در مجموع به ایجاد سیستم عصبی مرکزی آسیب رسانده و باعث ایجاد اختلال حافظه می‌شود، کاهش IQ، مشکلات استخوان و سرطان خون از دیگر مواردی است که در اثر استفاده از این واکسن افزایش یافته است. در عادی‌ترین حالت ممکن این واکسن‌های جدید باعث ایجاد آلرژی غذایی می‌شوند.

سازمان بهداشت جهانی در اعلامیه‌ای استفاده از واکسن‌های جدید آنفولانزا را ممنوع و رسیدگی به این موضوع را در دستور کار جدیدی قرار داد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.65617s, 18q