اضافه شدن بیش از ۲۰ تخت بیمارستانی درشب چهارشنبه سوری

۱۳۹۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۴ - کد خبر: 69097
سلامت نیوز : سوپروایزر آموزش بیمارستان مطهری از آماده باش کامل بیمارستان سوانح سوختگی مطهری درشب چهارشنبه سوری خبرداد.

دکتر نمازی درگفت‌وگو با‌ ایلنا درمورد تدابیر اتخاذشده برای شب چهارشنبه سوری در بیمارستان مطهری گفت: با توجه به اینکه امسال دو شب را برای برگزاری مراسم چهارشنبه آخر سال پیش بینی کرده‌ایم، تدارکات لازم برای هردوشب اعم از نیروی انسانی کافی، کادرپزشکی، پرستاری، پشتیبانی دیده شده است.

وی در پاسخ به این سوال که چه ظرفیت سازی‌هایی برای شب چهارشنبه سوری کرده‌اید، افزود: تعداد تخت‌های بیمارستان مطهری مشخص است اما همیشه به مناسبت شب چهارشنبه سوری تعدادی تخت اضافه پیش بینی می‌کنیم.

این کار‌شناسی ارشد مراقبت‌های ویژه در پاسخ به این سوال که چه تعداد تخت اضافه در نظر گرفته شده است، افزود: بیش از ۲۰ تخت برای شب چهارشنبه سوری اضافه در نظر گرفته شده است.

نمازی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه این تعداد تخت با توجه به تعداد مراجعان زیاد به بیمارستان مطهری کم نیست، افزود: با توجه به تجربه‌ای که داریم با این تعداد تخت اضافه با مشکلی روبرو نخواهیم شد.

مدیر روابط عمومی بیماستان مطهری خاطرنشان کرد: خیلی از بیمارانی که در شب چهارشنبه سوری به بیمارستان مطهری مراجعه می‌کنند، اندیکاسیون بستری را در این بیمارستان ندارند به دلیل اینکه در کنار سوختگی به آسیب‌های چشمی شدیدی دچار شده‌اند.

وی ادامه داد: ازهمین رو بیمارانی که نیازبه بستری چشمی دارند به بیمارستان فاربی ارجاع داده می‌شوند، اما اگر درمان آن‌ها سرپایی باشد در بیمارستان مطهری مداوامی شوند زیرادر آنجا متخصص چشم نیز وجود دارد.

نمازی با اشاره به اینکه درخیلی ازمواقع قطع اندام بیماران را داریم، افزود: دراین جور مواقع تخصص با بیمارستان حضرت فاطمه است ازهمین رو این بیماران را به آنجا ارجاع می‌دهیم.

سوپروایزر آموزش بیمارستان مطهری در پایان تاکید کرد: مردم عزیز توصیه‌های مربوط به شب چهارشنبه سوری راجدی تربگیرندتاامسال شاهد بروز حادثه‌ای نباشیم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.03897s, 19q